Praha 3 – Žižkov2021-02-25T16:45:48+01:00

INSTALATÉR PRAHA 3 – LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ

Stačí nám 1 hodina, abychom k vám kdekoliv na Praze 3 dorazili a pomocí speciální techniky vyčistili váš ucpaný odpad nebo kanalizaci. Objednávejte služby zkušeného instalatéra  zde.

Jste z Prahy 3 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Co způsobuje ucpání kanalizace u Vás v domě či bytě?  Zjistíme, stejně jako další problémy spojené s čištěním kanalizace a odpadu. Náš instalatér za vámi přijede kamkoliv na Praze 3 (Žižkov…). Stejně tak i jinam v Praze a Středních Čechách.

S profesionalitou a za dobrou cenu zdoláváme také problémy s jímkami či šachtami. Děláme s pokrokovým systémem, díky kterému je možno kamerovat situaci vašich odtoků a následně vyhodnotit další postup. Podrobná revize odpadů s odhalením pravděpodobné příčiny závady je součástí našich instalatérských služeb.

K častým výjezdům ve vaší lokalitě patří domovní odpady – a to zejména ucpaný záchod, ucpaná vana či umyvadlo, ucpané wc. Naším kladem je, že čištění a opravy provádíme bez bourání nebo s minimálními ztrátami. Pomáhá nám profesionální kamera na vyhledání poruch a novodobé čistící nástroje. Díky našim zkušenostem nás
Nepřekvapí ani žádné ucpané potrubí či stoupačka.

Kontaktujte naši pobočku na Praze 3 (Žižkov,…) Kladné reference,  25 leté zkušenosti a žádné reklamace mluví za nás.
Čistič Viktor = Instalatér k Vašim službám.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka a instalatér Praha 3 – Žižkov

Objednejte si profesionální čištění od instalatéra Čističe Viktora, zavolejte nám na 604 618 881  nebo napište níže Váš problém. Určíme cenu obratem.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)