Praha 3 – Žižkov2019-07-19T08:05:43+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 3 – ŽIŽKOV, STRAŠNICE, VINOHRADY..

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte naší pobočku na Praze 3, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace na Praze 3 s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Praze 3 zde.

Jste z Prahy 3 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Co způsobuje ucpání kanalizace v horním patře? Zjistíme, stejně jako další problémy spojené s čištěním kanalizací a odpadem. Přijedeme za vámi kamkoliv na Praze 3 (Žižkov,…)

S profesionalitou a za dobrou cenu zdoláváme také problémy s jímkami či šachtami. Děláme s pokrokovým systémem, díky kterému je možno kamerovat situaci vašich odtoků a následně vyhodnotit další postup. Podrobná revize odpadů s odhalením pravděpodobné příčiny závady je součástí našich služeb.

K nejhojnějším výjezdům ve vaší lokalitě patří domovní odpadyucpaný záchod, ucpaná vana, ucpané wc. Naším kladem je, že čištění a opravy provádíme bez bourání nebo s minimálními ztrátami. Pomáhá nám profesionální kamera na vyhledání poruch a novodobé čistící nástroje.

Máme profesionální techniku na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Kontaktujte naši pobočku na Praze 3 (Žižkov,…) Kladné reference,  25 leté zkušenosti a žádné reklamace mluví za nás.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 3 – Žižkov

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 3, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)