Praha 4 – Pankrác2019-07-19T08:05:43+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 4 – PANKRÁC, BRANÍK, LHOTKA, HÁJE, CHODOV, ŠEBEROV, LIBUŠ A DALŠÍ.

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte naší pobočku na Praze 4, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace na Praze 4 s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Praze 4 zde.

Jste z Prahy 4 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Ucpaná svislá kanalizace v posledním patře? Čištění ucpané kanalizace, stejně jako čištění ucpané vany, čištění odpadu u umyvadla je pro nás hračkou. Kontaktujte naši pobočku na Praze 4 (Pankrác,…). Máme stroj na čištění kanalizací a provádíme revize kanalizace kamerou.

Bravurně a za nízkou cenu zdoláváme i problémy s odpady, jímkami či šachtami. Děláme s moderním systémem, který nám pomáhá díky kamerování odhalit stav  odpadů. Poté přichází analýza a vyhodnocení dalšího postupu. Součástí našich služeb je důkladná revize odpadů s odhalením možné příčiny závady.

K častým výjezdům patří oprava a čištění ucpaného záchodučištění odpadu u dřezu a také čištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, ucpaný dešťový svod. Čištění a opravy provádíme tak, abychom nemuseli téměř vůbec bourat. Zpravidla umíme najít místo příčiny a vykonat nápravu i bez bourání. Používáme profesionální kameru na  vyhledání závad a moderní čistící nástroje.

Máme 25 let praxe, žádné reklamace a kladné reference. Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme. Na Praze 4 (Pankrác,…) realizujeme naše služby běžně.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 4 – Pankrác

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 4, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)