Praha 4 – Pankrác2021-02-25T16:46:03+01:00

Instalatér Praha 4  – Levné čištění odpadů, kanalizace

Máte ucpaný odpad či kanalizaci? Potřebujete rychlé řešení do 60 minut? Zkušený instalatér k dispozici přímo u Vás na Praze 4. S pomocí profesionální techniky vyčistíme vaši ucpanou kanalizaci nebo odpad. Poptávejte služby Čističe Viktora  zde.

Jste z Prahy 4 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Ucpaná svislá kanalizace v posledním patře? Čištění ucpané kanalizace, stejně jako čištění ucpané vany nebo čištění odpadu u dřezu či wc je pro nás hračkou. Kontaktujte naši pobočku na Praze 4. Máme stroj na čištění kanalizací či instalatérské pero a provádíme revize kanalizace kamerou.

Bravurně a za nízkou cenu zdoláváme i problémy s odpady, jímkami a šachtami. Děláme s moderním systémem, který nám pomáhá díky kamerování odhalit stav odpadů. Poté přichází analýza a vyhodnocení dalšího postupu. Součástí našich služeb je důkladná revize odpadů s odhalením možné příčiny závady.

Čištění a opravy provádíme tak, abychom nemuseli téměř vůbec bourat. Zpravidla umíme najít místo příčiny a vykonat nápravu i bez bourání. Na Praze 4 poskytujeme služby v celé oblastit, tj. zajedeme vyčistit odpad či kanalizaci na Pankrác, Braník, Lhotku, Háje, Chodov, Šeberov, Libuše a dalších míst.

Máme 25 let praxe, žádné reklamace a kladné reference.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 4 – Pankrác

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 4, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)