Praha 4 – Pankrác2020-01-18T01:02:37+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 4 – Instalatér PANKRÁC, BRANÍK, LHOTKA, HÁJE, CHODOV, ŠEBEROV, LIBUŠ A DALŠÍ.

Máte ucpaný odpad či kanalizaci? Potřebujete rychlé řešení do 60 minut? Zkušený instalatér k dispozici kdekoliv v celé Praze či přímo na Praze 4. S pomocí profesionální techniky vyčistíme vaši ucpanou kanalizaci nebo odpad. Poptávejte služby Čističe Viktora  zde.

Jste z Prahy 4 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Ucpaná svislá kanalizace v posledním patře? Čištění ucpané kanalizace, stejně jako čištění ucpané vany nebo čištění odpadu u umyvadla či wc je pro nás hračkou. Kontaktujte naši pobočku na Praze 4. Máme stroj na čištění kanalizací či instalatérské pero a provádíme revize kanalizace kamerou.

Bravurně a za nízkou cenu zdoláváme i problémy s odpady, jímkami či šachtami. Děláme s moderním systémem, který nám pomáhá díky kamerování odhalit stav odpadů. Poté přichází analýza a vyhodnocení dalšího postupu. Součástí našich služeb je důkladná revize odpadů s odhalením možné příčiny závady.

K častým výjezdům našeho instalatéra patří oprava a čištění ucpaného záchodučištění odpadu u dřezu a také čištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, ucpaný dešťový svod. Čištění a opravy provádíme tak, abychom nemuseli téměř vůbec bourat. Zpravidla umíme najít místo příčiny a vykonat nápravu i bez bourání.

Máme 25 let praxe, žádné reklamace a kladné reference. Zavolejte a náš instalatér Váš problém vyřeší. Na Praze 4  realizujeme naše služby běžně.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 4 – Pankrác

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 4, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)