Praha 6 – Dejvice2021-02-25T16:46:31+01:00

ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 6 – INSTALATÉR DEJVICE, BŘEVNOV, RUZYNĚ – LEVNĚ A RYCHLE

Ucpaná kanalizace a odpady na Praze 6.  Jsme z vašeho sousedství a do 60 minut od telefonátu k vám dorazíme. Vše profesionálně vyčistíme a to s pomocí specializované techniky.  Objednávka zkušeného instalatéra zde.

Jste z Prahy 6 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Máte ucpané umyvadlo, ucpaný odpad záchodu nebo ucpaný odpad ve vaně?  Nebo vás trápí ucpaná kanalizace, stoupačka nebo dešťový svod

Kvalitně a levně vyřešíme také problémy s ucpaným odpadním potrubím. Ucpané vodovodní potrubí, uvolnění a čištění ucpaného wc (záchodu) nebo čištění ucpané vanyčištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, zanesených vpustí a odpadních jímek jsou častými problémy, ke kterým běžně jezdíme.

Naši práci se snažíme odvézt bez zbytečného bourání díky správnému vyhodnocení dané situace. Revize kanalizace kamerou odhalí potřebný postup a pravděpodobné příčiny závady. Máme také stroj na čištění kanalizací.

Kladné reference,  25 leté zkušenosti a žádné reklamace mluví za nás.

Zavolejte a náš instalatér Váš problém vyřeší. Na Praze 6 (Dejvice, Břevnov, Ruzyně, Petřiny…) realizujeme naše instalatérské služby běžně.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – Instalatér Praha 6 – Dejvice

Objednejte si profesionální čištění od instalatéra Čističe Viktora na Praze 6, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)