Praha 6 – Dejvice2019-07-19T08:05:44+02:00

ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 6 – DEJVICE, BŘEVNOV, RUZYNĚ – LEVNĚ A RYCHLE

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte naší pobočku na Praze 6, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace na Praze 6 s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Praze 6 zde.

Jste z Prahy 6 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Máte ucpané umyvadlo, ucpaný odpad záchodu nebo ucpaný odpad ve vaně? Naše služby poskytujeme i ve vaší lokalitě na Praze 6 (Dejvice…).  Nebo vás trápí ucpaná kanalizace, stoupačka nebo dešťový svod

Kvalitně a levně vyřešíme také problémy s ucpaným odpadním potrubím. Ucpané vodovodní potrubí, uvolnění a čištění ucpaného wc (záchodu) nebo čištění ucpané vanyčištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, zanesených vpustí a odpadních jímek jsou častými problémy, ke kterým běžně jezdíme.

Naši práci se snažíme odvézt bez zbytečného bourání díky správnému vyhodnocení dané situace. Revize kanalizace kamerou odhalí potřebný postup a pravděpodobné příčiny závady. Máme také stroj na čištění kanalizací.

Kladné reference,  25 leté zkušenosti a žádné reklamace mluví za nás.

Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme. Na Praze 6 (Dejvice…) realizujeme naše služby běžně.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 6 – Dejvice

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 6, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)