Praha 8 – Karlín2021-02-25T16:47:06+01:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 8 – iNSTALATÉR BOHNICE, ČIMICE, KARLÍN, KOBYLISY, LIBEŇ

Máte problém s ucpaným odpadem nebo kanalizací? Volejte naší pobočku na Praze 8, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace v Karlíně, Bohnicích, Libni a jinde moderní technikou a profesionály. Objednávka čištění kanalizace a odpadů  zde.

Jste z Prahy 8 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

Potřebujete vyčistit ucpaný záchod nebo dřez? Nedělejte si zbytečné starosti a zavolejte nám. Na Praze 8 (Karlín, Bohnice, Libni, Kobylisích apod,…) poskytujeme naše služby běžně. Kvalitně a levně provedeme čištění ucpané vany, dřezu nebo umyvadla či sprchového koutu.  Můžete se na nás ro

vněž obrátit, pokud jde o čištění kanalizace, stoupaček či potrubí všech průměrů a velikostí, vč. dešťových svodů a odpadních jímek. Nejdříve provedená revize kanalizace kamerou odhalí, jaký je možný použitelný způsob pro odstranění problému a odkryje pravděpodobné důvody  defektu.  pro čištění používáme buď stroj na čištění odpadu rottenberg R600, motorové pero nebo čistíme tlakovou vodou.

Naši práci se snažíme odvézt bez neopodstatněného bourání, a to díky spolehlivému vyhodnocení stávajícího stavu. 25 leté zkušenosti, kladné reference,  a žádné reklamace mluví za vše.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 8 – Karlín

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 8, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)