Kladno2021-02-25T16:48:58+01:00

Levné čištění odpadu a kanalizace – instalatér Kladno

Máte ucpaný dřez, záchod, vanu či venkovní kanalizaci? Pokud bydlíte kdekoliv na Kladně či v okolí, zavolejte nám a my k vám dorazíme do 60 minut od zavolání. S pomocí profesionální techniky náš instalatér problém s ucpanou kanalizací nebo odpadem vyřeší.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů – zde.

Jste z Kladna či okolí a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Jak na ucpanou kanalizaci nebo ucpaný odpad? Ponechte řešení na našem instalatérovi. Přijedeme za vámi kamkoliv v Kladně či jeho okolí a  a vyřešíme i ucpaný odtok u vany, umyvadla či wc.

Poradíme si mimo jiné s čištěním dešťového svodu a ucpaným potrubí v zemiProvádíme také revize kanalizace kamerou. Vlastníme spolehlivý stroj na čištění kanalizací, proto nás nevyvede z míry ani ucpaná domovní kanalizace. Disponujeme s profesionální technikou na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Čištění a opravy provádíme bez zbytečného bourání. Zpravidla dokážeme najít zdroj příčiny a opravy provést i bez jakéhokoliv bourání. Používáme odbornou kameru na vyhledání poruch a moderní čistící nástroje.

Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme.  Za nás mluví spokojení zákazníci a 25 let zkušeností. Okres Kladno vždycky volá nás.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Kladno

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Kladně, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)