Ucpaný odpad, kanalizace v Kladně, Unhošti či okolí? – Čištění a pomoc do 60 minut2024-01-18T22:50:11+01:00

Levné čištění odpadu a kanalizace – instalatér Kladno, Unhošť, Buštěhrad a okolí  – Čistič Viktor

Máte ucpaný odtok od vany, dřezu, záchodu, vany či máte zanesenou venkovní kanalizaci? Pokud bydlíte kdekoliv na Kladně či v okolí (Lány, Libušíně, Buštěhradě, Novém Strašecí, Smečně, Stochově, Velkém Přítočnu atd.), zavolejte mi a já k vám dojedu do 60 minut od zavolání.  Objednávka čištění kanalizace a odpadu – zde.

Jste z Kladna, Unhošti, Buštěhradu či okolí a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod, odpad od pračky ) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

Jak na ucpanou kanalizaci nebo ucpaný odpad? Ponechte řešení na mě, Jsem levný instalatér Miroslav Karpíšek a lá Čistič Viktor. Přijedu za Vámi kdekoliv v Kladně, Unhošti, Libušíně, Buštěhradě, Stochově, Tuchlovicích či okolí a vyřeším Váš ucpaný odtok u vany, umyvadla, wc, dřezu aj. nebo vysokotlakým proudem vody uvolním Vaší venkovní odpadní či dešťovou kanalizaci, resp. potrubí o větším průměru, kde nehrozí vyplavení např. sousedů.

 

Tlakové čištění odpadů nebo strojní čištění odpadu?

Poradím si mimo jiné i s vyčištěním kořeny prorostlé kanalizace. Nejdříve si provedu revizi kamerou a následně dle toho zvolím vhodný čistící nástroj. Zpravidla dokážeme najít zdroj příčiny a opravy provést i bez jakéhokoliv bourání. V případě poškozené kanalizace např. vniknutím zbytků betonu využiji svoje inteligentní frézovací trysky, které ucpávku rozseknou a případě pak poškozené potrubí vystužím sanační vložkou.

Volejte si na 604 618 881  pro cenu za mojí práci nebo klidně jen radu, jak uvolnit Váš odpad.
Cenu za práci říkám dopředu a neměním jí.

 

🥇 Reference od mých zákazníků

Přehled všech mých instalatérských služeb pro čištění odpadu.

Pro domácí odpady používám motorové péro na čištění odpadu Rothenberger R600, které zvládne pročistit skvěle potrubí o menším průměru. A to nejlepší na závěr, jsem opravdu levný a mám 25 let praxe.

Instalatér Kladno, Buštěhrad, Unhošť, příjezd do 60 min od zavolání

V oblasti Kladenska se pohybuji velmi často, je zde dopravní spojení a já mohu slíbit, že k Vám dojedu z jakéhokoliv místa, klidně 60min od zavolání v případě pohotovosti. Často mám u sebe právě pohotovostní tlakovou vodu, kterou mohu využít na propláchnutí Vaší kanalizační přípojky v celé oblasti. Zde je některý výčet měst, kde jsem už u Vašich sousedů zasahoval a kde mě určitě v oblasti Kladna mohou lidé doporučit:

Buštěhrad, Brandýsek, Číčovice, Dobrovíz, Doksy, Dřetovice, Houstouň, Kačice, Kamenné Žehrovice, Kladno, Koleč, Kněževes, Lány, Lidice, Libušín, Makotřasy, Malé a Velké Přítočno, Pchery, Smečno, Stehelčeves, Stochov, Středokluky, Svinařov, Třebusice Třebichovice, Tuchlovice, Unhošť, Velká Dobrá, Vinařice, Zákolany a další obce.

Volat můžete však pro celou Prahu a Středočeský kraj.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Kladno, Unhošť, Buštěhrad a okolí

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora v Kladně a okolí, zavolejte mi a popište mi Váš problém. Určím cenu obratem telefonicky.

Objednávkový formulář

Řídím se heslem: Rychle, kvalitně a levně. Mám k dispozici moderní vybavení a  25 let zkušeností s čištěním odpadu. Problému Vás zbavím obratem.

Moje čistící služby (rychlý příjezd, cenu Vám řeknu předem)

Ikonka ucpaný záchod

Ucpaný záchod – čištění a uvolnění odpadu u záchodu

ikonka ucpaný dřez

Ucpaný dřez, umyvadlo – čištění odpadu u dřezu

ikonka ucpaná vana

Ucpaný odpad ve vaně – čištění ucpané vany

ikonka ucpaná stoupačka

Ucpaná stoupačka, potrubí – čištění a rychlá oprava

ikonka ucpaný odtok u odpadu

Ucpaný okap, dešťový svod – čištění a oprava

ikonka pračky

Ucpaný odpad u pračky, myčky – čištění odtoku

ikonka instalatérské pružiny

Strojní čištění kanalizace, odpadu. Čištění motorovým perem, pružinou

ikonka talíře s příborem, jako symbol ucpaného odpadu v restauraci

Čištění ucpaného odpadu restaurace a jiné provozy

ikonka revizní kamery

Revize ucpané kanalizace či odpadu kamerou

ikonka ucpaného potrubí pro kategorii "tlakové čištění kanalizace"

Tlakové čištění ucpané kanalizace, odpadu. Frézování kanalizace

Sdílejte nás