Kutná Hora2019-10-10T16:20:43+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ KANALIZACE A ODPADŮ KUTNÁ HORA A OKOLÍ. INSTALATÉR ČISTIČ VIKTOR

Špatně odtéká, neodtéká nebo přetéká Váš odpad či kanalizace?  Volejte našeho instalatéra v Kutné Hoře, přijede k Vám do hodiny a vše opravíme. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace v Kutné Hoře a okolí s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění  zde.

Máte ucpaný domovní odpad  nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

Čím vyčistit ucpaný záchod? Nedělejte si nadbytečné starosti a kontaktujte nás. V Kutné Hoře a okolí poskytujeme naše služby často.

Kvalitně a za přijatelnou cenu vyřešíme rovněž čištění ucpané vany, dřezu nebo umyvadla.  Můžete se na nás také obrátit v případě, že je potřeba čištění kanalizace tlakovou vodou. Ucpané odpadní potrubí, oprava kanalizace, čištění dešťového svodu jsou další práce, které provádíme.

Revize kanalizace kamerou objeví potřebný postup k odstranění problému a odkryje pravděpodobné příčiny poškození. Máme také stroj na čištění kanalizací. Kontaktujte naši pobočku v Kutné Hoře.

Ucpané vodovodní potrubí, čištění odpadu u umyvadlaucpaná vana, zanesení vpustí a odpadních jímek jsou další věci, se kterými se na nás můžete obrátit. Naši práci se snažíme odvézt bez bezdůvodného bourání, a to díky bezpečnému vyhodnocení stávajících okolností.

25 leté zkušenosti, kladné reference, a žádné reklamace mluví za nás.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Kutná Hora

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)