Mělník2020-01-23T20:06:22+02:00

Čištění odpadu a čištění kanalizace Mělník – Levný a spolehlivý instalatér Čistič Viktor

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte našeho instalatéra (čističe) v Mělníku, přijede k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace v Mělníku s moderní technikou.  Objednávka po čištění kanalizace a odpadů zde.

Jste z Mělníka či jeho okolí a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Pokud se Vám ucpal odpad ve vaně, dřezu nebo záchodě či vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod, ucpaný okap listím či kanalizace. Spojte se ihned s naší pobočkou v Mělníku a náš instalatér (Čistič Viktor) Váš problém ihned vyřeší.

Profesionálně a za nízkou cenu vás zbavíme jakýkoliv problémů s odpady, jímkami či šachtami. Mezi nejčastější výjezdy v Mělníku patří ucpaný dešťový okap, ucpané vodovodní potrubí a ucpaná kanalizace tukem.

Obvykle objevíme místo původu poruchy a máme profesionální moderní čistící nástroje, které dokáží problém vyřešit i bez většího bourání. Máme 25 let praxe, žádné přijaté reklamace a pozitivní reference. Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Mělník

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora v Mělníku, zavolejte nám na 604 618 881 a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)