Mladá Boleslav2019-10-10T10:55:21+02:00

Čištění odpadu a čištění kanalizace Mladá Boleslav  – Instalatér Čistič Viktor

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte našeho instalatéra v Mladé Boleslavi, přijede k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace v Mladé Boleslavi s moderní technikou – to jsme my.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů zde.

Jste z Mladé Boleslavi a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Občas se v každé domácnosti vyskytne problém jako ucpaný záchod, ucpaný odtok u vany nebo ucpané umyvadlo. Možná je ale vaším problémem ucpaná kanalizace, stoupačka nebo dešťový svod. Všechny uvedené havárie vyřešíme za vás.

Kvalitně a za dobrou cenu vyřešíme také nesnáze s odpady, jímkami, okapy či šachtami. Mezi nejčastější výjezdy v Mladé Boleslavi patří ucpaný dešťový svod, ucpané vodovodní potrubí a ucpaná kanalizace tukem.

Čištění a opravy volíme tak, aby nebylo potřeba nic bořit. Obvykle zvládáme vše bez bourání. Pracujeme s odbornou kamerou na pátrání po poruchách a používáme pokrokové čistící náčiní. Naše zkušenosti jsou 25 let bez obdržených reklamací.

Máme k dispozici profesionální postup na čištění neprůchodnou kanalizací, rozličných potrubí a stoupaček.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Mladá Boleslav

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora v Mladé Boleslavi, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)