Ucpaný odpad, kanalizace v RUDNÉ, HOSTIVICÍCH a okolí? – Čištění a pomoc do 60 minut2021-05-23T18:37:21+02:00

Čištění odpadu a kanalizace – rychle a kvalitně – Instalatér Rudná, Hostivice, Jeneč, Červený Újezd

Volejte levného soukromníka s praxí – Čističe Viktora. Pomůžu Vám, když máte doma ucpaný odpad (dřez, záchod, umyvadlo..) či přestane odtékat potrubí venkovní kanalizace. Pokud jste vyzkoušeli zvon na ucpaný odpad nebo jiný typ prošťouchutí a ono to nezabírá, možná pomůže profesionální pomoc. Volejte nebo objednávejte mě zde. Přijedu Hostivice, Rudná, Jeneč, Červený Újezd, Chýně aj.

Jste z Rudné, Hostivic či okolí a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

Vaše odpadní potrubí přestalo odtékat, voda se Vám zadržuje v umyvadle nebo záchodové míse?  Mají Vaše trubky malý spád a potřebují občas prošťouchnout kvalitním motorovým pérem na čištění odpadu? Jsem si jistý, že Vám můžu pomoct – Jsem levný instalatér Čistič Viktor k Vašim službám. Přijedu k Vám do Rudné či Hostivic do 60 minut od zavolání nebo v případě potřeby pomůžu alespoň po telefonu.

 

Cenu za mojí práci Vám řeknu dopředu po zavolání a nebudu jí nikdy měnit. Volejte kdykoliv: 604 618 881 

🥇 Reference od mých zákazníků

Přehled všech mých instalatérských služeb pro čištění odpadu.

 

 

Profesionální a levné čištění kanalizace tlakovou vodou Rudná, Hostivice, Jeneč a okolí

Ucpaná domovní stoupačka, sprchový kout, ucpaný odtok u vany, ucpaný sifon u dřezu či umyvadla, venkovní kanalizace prorostlá kořeny.  To jsou moje typické akce, které každý den úspěšně řeším. Mám motorový stroj na čištění odpadu u a stroj na tlakové čištění kanalizace, která Vás rychle zbaví problému. Moje 20-letá praxe s ochotným přístupem k Vašemu potrubí zmůže daleko více, než domácí pokusy s chemikáliemi na ucpaný odpad.

Rychle a bezchybně tedy zvládnu uvolnit Váš ucpaný odpad, jímku, okap nebo revizní šachtu. Vyčistím ucpané potrubí o jakémkoliv průměru nebo díky svojí profi technice vyfrézuji kanalizaci prorostlou kořeny či zalitou betonem. Oprava narušeného venkovního potrubí sanační vložkou či práce s robotickou frézou je též v mojí každodenní nabídce.

Ze svojí pobočky Hostivice přijedu do Vašeho bytu, kanceláře, restaurace, domu apod.

Levný Čistič Viktor zasáhne v těchto místech: Červený Újezd, Dobrovíz, Hostivice, Houstoň, Chrášťany, Chýně, Chýnice, Jeneč, Jinočany, Mezouň, Nučice, Ořech, Rudná, Tachlovice, Úhonice, Vysoký Újezd, Zbuzany. Přijedu však po celé Praze a SČ kraji.

“POZOR: Přibírám dnes další zakázky, volejte nonstop

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Hostivice

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora v Hostivích a Rudné, zavolejte nám a popište mi Váš problém. Určím cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

MOJE heslo je rychle, efektivně a levně. MÁM moderní techniku a zařízení, navíc 20 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavím obratem.