Slaný2020-01-23T08:42:57+02:00

Levné čištění odpadu a čištění kanalizace Slaný – Instalatér Čistič Viktor

Ucpal se Vám odpad či kanalizace? Volejte naší pobočku ve Slaném, náš instalatér k Vám přijede do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace s moderní technikou, levně a rychle.  Objednávka čištění kanalizace a odpadu zde.

Jste ze Slaného a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Máte ucpaný odpad ve vaně, dřezu nebo ucpaný záchod (wc) ve vašem bytě či domě ve Slaném?  Nebo vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Spojte se s naším instalatérem a problém bude vyřešen raz-dva.

Profesionálně a za dobrou cenu vás zbavíme také problémů s odpady, jímkami či šachtami. Mezi nejčastější výjezdy ve vaší lokalitě patří ucpaný dešťový svod, okap, ucpané vodovodní potrubí a ucpaná kanalizace tukem.

Čištění a opravy se snažíme realizovat bez bourání. Obvykle objevíme místo původu poruchy a  máme profesionální moderní čistící nástroje. Pořídili jsme profesionální techniku na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Máme 25 let praxe, žádné reklamace a pozitivní reference. Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Slaný

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora ve Slaném, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)