Čištění okapů a dešťových svodů2024-02-21T22:09:24+01:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný okap, dešťový svod, gajgr či žlab?

Ucpal se Vám dešťový svod či okap? Potřebují Vaše potrubí preventivní čištění před zimou nebo na jaře? Nabízím rychlé a kvalitní čištění ucpaných okapů, gajgrů a dešťových svodů. Můžete mě kontaktovat ohledně práce na Vašem domě či větších objektech. Pracuji ve výškách a mám profesionální čistící techniku.

Rychlý kontakt instalatér: 604 618 881 
Případně zašlete poptávku na email: miroslavkarpisek@seznam.cz

Preventivním čištění zabráníte vlhnutí stavby

Jsem zkušený a levný soukromník – Čistič Viktor – čistič všech ucpaných potrubí. Okapní svody jsou podstatnou součástí většiny staveb a mají za úkol odvádět vodu ze střechy. Pokud je i Váš okap ucpaný, může způsobit zatékání vody do střešní konstrukce, po fasádě domu a způsobovat vlhnutí celého domu.

Doporučená údržba 1 – 2x za rok.

Pokud bydlíte v oblasti s výskytem listnatých či jehličnatých stromů, lze očekávat, že se okapní systém bude zanášet právě listy, jehličím, ale i případně i větvičkami. Často se zde mohou tvořit i ptačí hnízda. Obvykle doporučujeme provádět preventivní údržbu 1-2x za rok, zejména tam, kde se v minimální míře používají nejrůznější lapače listí či jiné fyzické zábrany proti ucpání.

 

Vyčištění a oprava Vašich dešťových svodů

Vlastním profesionální techniku na čištění odpadů a kanalizace, jako je motorové péro, které dokáže prorazit ucpávku v libovolné  části okapního systému. Alternativou pro řádné pročištění dešťového svodu je hadice s tlakovou vodou, která úspěšně propláchne svým tlakem potrubí o libovolné délce a průměru.

Okapové svody mohu také rozebrat a řádně je vyčistit ručně. Následně všechno vrátím do původního stavu. Součástí mojí práce při čistění okapů jsou i revize a případné opravy okapů a svodů.

Jaká je cena čištění okapního systému a kam přijedu ?

Na úvod se spojíme telefonicky, kdy mi řeknete jaký máte přesně problém, v jaké výšce, na jakém typu stavby či jaký problém pozorujete. Dle svých zkušeností vyhodnotím náročnost práce a stanovím cenu, kterou obvykle nepřekročím.

Výjezdní místa mám se svými kolegy na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Hájích i na Zbraslavi. Ale také v Kladně, Slaném, Brandýse nad Labem, Berouně, Mělníku, Mladé Boleslavi, Benešově, Slapech, Příbrami a Kutné Hoře

Sdílejte nás