Čištění okapů a dešťových svodů2022-04-17T22:45:28+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný okap, dešťový svod, gajgr či žlab ? Preventivní i havarijní čištění

Ucpal se Vám dešťový svod či okap, je Vaše potrubí staré a potřebuje opravit? Nabízím rychlé a kvalitní čištění ucpaných okapů, gajgrů a dešťových svodů. Můžete mě kontaktovat ohledně práce na Vašem domě či větších objektech. Pracuji ve výškách a mám profesionální čistící techniku.

KONTAKTUJTE MĚ ohledně dotazu na cenu a možnosti příjezdu k Vám:  604 618 881  (Jsem aktuálně volný)

Jsem zkušený a levný soukromník – Čistič Viktor. Nabízím preventivní a havarijní čištění okapových systémů, které jsou podstatnou součástí většiny staveb a mají za úkol odvádět vodu ze střechy. Pokud je Váš odvod vody ze střechy ucpaný, může způsobit zatékání vody do střešní konstrukce, po fasádě domu ačistič viktor způsobovat vlhnutí celého domu.

Pokud bydlíte v oblasti s větším výskytem listnatých, ale i jehličnatých stromů, lze očekávat, že se  okapní systém bude zanášet právě listy, jehličím, ale i případně i větvičkami. Často se zde mohou tvořit i ptačí hnízda. Obvykle doporučujeme provádět preventivní údržbu 1-2x za rok, zejména tam, kde se v minimální míře používají nejrůznější lapače listí či jiné fyzické zábrany.

Jak čistí okapy Čistič Viktor?

Vše je dobré čistit tak, aby především nedošlo k narušení či dokonce rozbití okapové soustavy. Pokud najdu ucpané i okapové svody, rozeberu je a pořádně vyčistím, následně je vrátím do původního stavu. Součástí mojí práce při čistění okapů jsou i revize a případné opravy okapů a svodů.

Vlastním profesionální techniku na čištění odpadů a kanalizace, jako je motorové péro, které najde využití zejména, pokud se objeví ucpávka v některé části, tak jí pomocí něj prošťouchnu. Alternativou pro řádné pročištění systému je hadice s tlakovou vodou, kterou je vybavený můj servisní vůz.

 

Jaká je cena čištění okapního systému a kam přijedu ?

Na úvod se spojíme telefonicky, kdy mi řeknete jaký máte přesně problém, v jaké výšce, na jakém typu stavby či jaký problém pozorujete. Dle svých zkušeností vyhodnotím náročnost práce a stanovím cenu, kterou obvykle nepřekročím.

Výjezdní místa mám se svými kolegy na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Hájích i na Zbraslavi. Ale také v Kladně, Slaném, Brandýse nad Labem, Berouně, Mělníku, Mladé Boleslavi, Benešově, Slapech, Příbrami a Kutné Hoře

Sdílejte nás