Čištění, protažení ucpané stoupačky v bytovém domě2022-04-17T23:25:29+02:00

Čištění ucpané stoupačky v bytovém domě

Ucpaná stoupačka v bytovém domě dokáže natropit značné škody. Může způsobit vracení odpadní vody do vany, sprchového koutu nebo dokonce do záchodu. Někdy může dojít i k vyplavení bytu a to hlavně v nižších patrech, kde dochází ke kumulaci splaškové vody.  Proto je třeba problémy s ucpanou stoupačkou v bytovém domě nepodceňovat a řešit je okamžitě při prvních projevech.

VOLEJTE:  604 618 881  (Cena a příjezd ihned – Praha a Středočeský kraj)

Jak čištíme ucpanou stoupačku v domě

čistič viktor

Staráme se o bytové a panelové domy pravidelně, provádíme nejen samotné dá se říct “krizové čištění”, ale také preventivní údržbu potrubí. Pomocí našeho stroje na čištění odpadu nebo vysokotlakého vodního proudu protáhneme Vaší přípojku i centrální řad po celé délce, aby následně skvěle odtékal.

Používáme strojní čištění kanalizace a odpadu, kdy disponujeme přístrojem rottenberg R600 a motorovým perem.

Čištění Vašich trubek poskytujeme jak v Praze, tak celém Středočeském krajiVýjezdní místa jsou na Malé Straně, Vinohradech, Dejvicích, Holešovicích i Karlíně. Kolem Prahy zasahujeme ve městech jako je Beroun, Kladno, Brandýs, Kralupy a další. Pokaždé a všude poskytujeme perfektní čistící služby pro Vaše ucpané záchody  ucpané dřezy, okapy, venkovní kanalizace atd. (zobrazit všechny naše služby).

Články k tématu – ucpané stoupačky: