Čištění ucpané venkovní kanalizace2019-11-27T22:09:38+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Čištění ucpané kanalizace tlakovou vodou

Co platí na ucpanou kanalizaci? Nejúčinnější je čištění kanalizace tlakovou vodou či protažení odpadního potrubí motorovým perem. Zavolejte nám a my to přijedeme vyřešit. Tým Čističe Viktora nevystraší jakýkoliv domovní odpad, stoupačka, ucpaná přípojka, dešťový svod, ucpaná šachta, ale ani zanesená dvorní vpusť či jiné skryté tajnosti venkovní kanalizace. Naše síla spočívá v odborných znalostech, mnoholetých zkušenostech i kvalitní technice.

VOLEJTE SI PRO CENU A OBJEDNÁNÍ:  604 618 881  (Příjezd ihned – Praha a okolí)

Ucpaná kanalizace – pomůže čištění tlakovou vodou

čistič viktorUcpanou kanalizaci či ucpaný odpad nejdříve pečlivě vyčistíme vysokotlakým vodním paprskem s velkým počtem trysek, který dokáže rozmělnit a odplavit všechny nečistoty, dokonce i silný nános tuku a opravíme. Následně uděláme potřebnou revizní zkoušku kamerou, jestli je vše v pořádku.

U nás lidi obvykle nereklamují, práci děláme skutečně pořádně. Čištění ucpané kanalizace přijedeme po dohodě udělat kdykoliv. Naše služby poskytujeme pro rodinné domy, chaty, školy, restaurace, ale i velké provozy a městské kanalizační systémy. Můžete si být jisti, že ještě dlouho po našem  čištění bude Váš odpad a kanalizace jako nové.

Provádíme čištění odpadů a kanalizace v Praze i ve Středočeském kraji.

Protáhnout můžeme ucpanou kanalizaci či odpad v celé Praze. Naše výjezdní místa jsou např. na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích,  na Pankráci, na Hájích i na Zbraslavi. Zajistíme vyčištění kanalizace a odpadu i v okolních městech jako je Kladno, Slaný, Brandýs nad Labem, Beroun, Mělník, Mladá Boleslav, Benešov, Slapy, Kutná hora a jejich okolí.  V Praze i Středočeském kraji tak můžete poptávat kvalitní čistící služby jako je např. čištění záchodu, čištění stoupaček, čištění okapů, atd. (zobrazit všechny naše služby). Speciálně nabízíme služby pro restaurace a hotely, které oceňují náš rychlý příjezd.

 

Články k tématu – ucpaná kanalizace: