Čištění myčky, čištění pračky2021-02-25T16:42:27+02:00

Čištění ucpaného odpadu u myčky či pračky

Ucpala se Vám myčka nebo pračka a najednou neodtéká ?  Jsem Čistič Viktor a přijedu k Vám rychle na pomoc. Ucpaná myčka či neodtékající pračka je věc, která se může v domácnosti čas od času objevit. Zavolejte mi a nějak se domluvíme, mám lidský a trpělivý přístup.  Zařídím, abyste mohli znovu prát Vaše oblečení a nádobí. Všechny moje čistící služby najdete zde.

VOLEJTE A PTEJTE SE NA CENU:  604 618 881  (Nízká cena a příjezd ihned Praha a okolí)

 

 

Jak vyčistím ucpaný odpad u myčky, pračky.

Čištění ucpaného odpadu u sprchy.

S čištěním ucpané myčky a ucpaným odpadem od pračky mám již mnoho let zkušeností, proto vše dokážu rychle a levně vyčistit. Obvykle využívám strojní čištění odpadu jako je motorové péro, čističku potrubí rottenberg R600 a z chemický přípravků ideálně účinného krtka do odpadu.  Před a po čištění je možné provést kamerovou revizi, aby se ověřilo, že je vše uvolněné a odpadní potrubí není nijak poškozeno.

Otevřeně a naplno říkám, že za mnou stojí pouze kvalitní práce a mnoho kladných realizací. Předem řeknu cenu, která platí a nebude se měnit. Neodtékající odpad u myčky či pračky není nijak zásadní problém. Obvykle se jedná o jednoduchý problém, který vězí přímo u napojení daného přístroje na odpad nebo se jedná o ucpávku, která se dostala o něco dále potrubím a tu prošťouchnu strojem na čištění odpadu.

Můžu garantovat příjezd ve stejný den, jako mi zavoláte, většinou však reaguji ještě rychleji a to i do 60minut, jelikož mám spoustu výjezdních poboček po Praze i Středočeském kraji. Ať bydlíte na Vinohradech, Pankráci, na Újezdě či v Hloubětíně, tak Prahu mám v malíku a dojedu ihned. Rovněž také mohu vyjet ze svých okresních poboček jako je Beroun, Kladno, Mladá Boleslav apod. Zavolejte mi a domluvíme čas, který vám vyhovuje.

 

Články k tématu čištění ucpané myčky, pračky

 

Jsem Čistič Viktor – znalec a postrach pro každý ucpaný odpad.  Pokud máte ucpaný odpad u myčky či ucpanou pračku a nejde Vám to svépomocí vyčistit, obraťte se prosím na mě. Za svojí dokonalou práci ručím, nevadí mi jakákoliv špína, důležité je pro mě, aby jste Vy byli spokojeni a mohli jste znovu Vaše zařízení v  klidu používat.

čistič viktor s autem