FAQ2021-02-25T16:39:04+02:00

Zařizovací předměty v domácnosti

19. 10. 2020|0 Comments

Zařizovací předměty jsou zařízení, kterým je především nutné zajistit správný odtok odpadní vody z nich. Jsou to zařízení, které tak využívají v domácnosti pro svoje správné fungování užitkovou vodou, zatímco vypouštějí vodu odpadní. Známe je každý, je to vana, dřez, umyvadlo, pračka, myčka. Je nutné zajistit jejich pravidelné čištění.

Zápachová uzávěrka – sifon

18. 10. 2020|0 Comments

Zápachová uzávěra je zařízení, které má za úkol zabránit vniknutí odpadního vzduchu ze stoky do místnosti přes zřizovací předmět (pračku, umyvadlo). Pracuje na principu sloupce vody o 5 – 8 cm. Zápachové uzávěrky mohou býti buď integrovnány přímo ve zřizovacím předmětu (záchod) či integrované přímo za ním, pod ním (vana, dřez atd.).

Jak probíhá práce čističe Viktora?

15. 09. 2020|0 Comments

Kdy a jak zavolat profesionála na čištění odpadů ?

V podstatě kdykoliv, když už si nevíte rady. Ucpaný záchod nejde prošťouchnout zvonem a umyvadlo také neodtéká. Chemické přípravky jste již zkusili a nikterak to nepomohlo. Zavolejte nám a domluvíme se na ceně.

Řízená robotická fréza

04. 05. 2020|0 Comments

Řízená robotická fréza je ideální na frézování domovních odpadů, kde se usadil nějaký předmět. Obecně se může frézování použít na odstranění kořenů v kanalizaci, tuků, stavebních zbytků či jiných ztvrdlých usazenin. Velmi důležité je správná technika frézování, kdy postupujeme od frézování nejmenší hlavicí až po největší, čím vyčistíme celý průměr potrubí.