Frézování stoupaček prodlouží jejich životnost

Jste v situaci, kdy řešíte nesprávně odtékající či zcela ucpané stoupačky ve Vašem domě?  Přemýšlíte, jak nákladná by byla výměna litinových stoupaček za moderní nové?

Rád Vám pomůžu – jsem soukromý instalatér Miroslav Karpíšek, volejte  604 618 881 (Praha + Střední Čechy)

Frézování stoupaček v domě, důvody:

  • uvolňuje potrubí v domech, komerčních objektech, nemocnicích, školách apod.
  • rozmělňuje nánosy tuku, vodního kamene, lógru, zbytků jídel
  • prodlužuje životnost stávajících litinových stoupaček, které trápí nánosy a koroze

Čištění domovních stoupaček v domě

Jak se provádí frézování stoupaček?

Při frézování stoupaček se obvykle odstraňují pevné usazeniny tukové nebo vodní kámen. Tyto usazeniny se rozmělní na malé kusy a následně z potrubí vypláchnou. Frézování obvykle nejde z důvodu bezpečnosti realizovat tou největší brusnou hlavicí. Je nutné to tak brát od těch menší.  Frézování se realizuje ze střechy či sklepa čistícím kusem v kanalizaci. Frézovat je možné potrubí od DN 70. Brusná fréza, která je velmi ostrá dokáže velmi spolehlivě osekat různé nánosy koroze, tuku, mastnoty ze stěn potrubí. Typ frézovací hlavice je nutný volit dle toho, v jakém je potrubí stavu, jeho šířce apod.

 

Ucpané stoupačky jsou častý problém

Pokud máte podezření, že začíná být něco špatně (mokré fleky zeď, strop, zápach z kanalizace, špatně odtékající voda z dřezu apod.) měli byste zejména ve vícepatrovém domě zbystřit a pro jistotu zavolat instalatéra. Někdy je na vině jen spadlý košíček na vůni do záchodu, jindy to může být domovní potrubí, které se dlouho nečistilo a zarostlo korozí a tukem.

Nebojte se mě kontaktovat, mám 25-letou praxi s čištěním všech typů odpadů a kanalizace.

Prohlédněte si moje reference  – Google,  Seznam

V případě zájmu k Vám přijedu po celé Praze, ale např. i do Libčic, Kladna, Berouna, Unhoště, Uhříněvse a celého dalšího okolí Prahy.

Sdílejte nás
2023-08-29T04:17:43+02:0011. 05. 2023|Články|