Galerie fotek2023-07-05T10:36:58+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Videa z mých akcí.

Video vždy nejvíce napoví o tom, jak moje práce probíhá. I přesto, že jsou zásahy často rychlé a akční, stejně jako byl můj vzor Čistič Viktor, zvládnu také něco natočit. Některé zajímavé video kousky najdete v mojí galerii na Youtube.

Pro více videí navštivte můj video kanál zde.

Fotogalerie mojí práce

Prohlédněte si ukázku mojí práce na fotkách. Čistím domácí odpady i venkovní kanalizaci. Najdete mě na střeše i pod zemí, všude tam, kde je možné čistit Vaše trubky, aby krásně odtékaly. Pracuju od pondělí do neděle, ve dne i v noci. Přijedu kamkoliv v Praze, ale i do Kralup, Benešova, Kladna, Mělníku a ostatních míst v okruhu Prahy – cca do 50 km.

Občas je to opravdu dřina

Čištění stoupaček Praha 6

Čištění ucpaného odpadu v domácnosti v koupelně

Ucpaná domovní kanalizační přípojka

Čištění ucpaného dřezu v domácnosti

Čištění ucpaného dřezu v domácnosti

Čištění ucpaného gajgru a dešťového svodu

Fotky z mého častého čištění kanalizace

Ukázka práce s mojí technikou

Moje servisní vozidlo

Ucpaný pisoár

Revize kanalizace kamerou

Ucpané domovní stoupačky

Ukázka techniky na čištění odpadu

Zajímavá Vás, jakou techniku používám na čištění odpadů v domácnosti? Obvykle je to stroj na čištění odpadu Rothenberger R600, který je vhodný pro domovní ucpávky (jako je např. zanesený záchod, ucpaný dřez mastnotou, ucpané stoupačky v domě aj.), video zde. Nenahraditelným pomocníkem je také kamerový systém, se kterým provádím kontrolu potrubí. Následně provádím také kontrolu, jestli už nic dále nebrání správnému odtoku vody. Pokud máte problém s venkovním potrubím nebo domácím, kde nehrozí vyplavení sousedů silným tlakem vody, použiji pro čištění u Vás svůj servisní vůz s tlakovou vodou. Na její účinky se můžete podívat ve videu.

Sdílejte nás