Galerie fotek2023-06-06T13:18:15+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Videa z mých akcí.

Video vždy nejvíce napoví o tom, jak moje práce probíhá. Jelikož zásahy jsou rychlé a akční, stejně jako byl můj vzor Čistič Viktor, tak ne vždy zvládnu něco natočit, ale i tak najdete některé zajímavé video kousky v mojí galerii na Youtube.

Pro více videí navštivte můj video kanál zde.

Fotogalerie mojí práce

Prohlédněte si ukázku mojí práce na fotkách, čistím domácí odpady i venkovní kanalizaci.  Najdete mě na střeše i pod zemí, všude tam, kde je možné čistit Vaše trubky, aby krásně odtékaly. Pracuju od pondělí do neděle, ráno i v noci. Přijedu kamkoliv v Praze, ale i do Kralup, Benešova, Kladna, Mělníku a ostatních míst v okruhu prahy cca 50 km.

Ukázka techniky na čištění odpadu

Zajímavá Vás, jakou techniku používám na čištění odpadů v domácnosti? Obvykle je to stroj na čištění odpadu Rothenberger R600, který je vhodný pro domovní ucpávky (jako je např. zanesený záchod, ucpaný dřez mastnotou, ucpané stoupačky v domě aj.), video zde. Nenahraditelným pomocníkem je také kamerový systém, se kterým prohlédnu potrubí a zjistím, kde se co ucpalo, než začnu s čištěním. Následně provádím také kontrolu, jestli už nic dále nebrání správnému odtoku vody. Pokud máte problém s venkovním potrubím nebo domácím, kde nehrozí vyplavení sousedů silným tlakem vody, použiji pro čištění u Vás svůj servisní vůz s tlakovou vodou. Na její účinky se můžete podívat ve videu.

Sdílejte nás