Havarijní servis kanalizace, odpadu2023-06-06T17:36:07+02:00

Havarijní servis, havárie vody a kanalizace

Může se stát, že je potřeba vyřešit ucpané potrubí velmi urgentně. Obvykle se tak děje, že se plní vana či záchod splaškovou vodou. Doporučuji hned jednat.

Nejlepší mi je  v noci zavolat, pokud jsem zrovna na akci, na zprávy bohužel není čas reagovat. Pokud jsem na akci, zavolám ihned zpátky.

Obvykle držím s kolegou pohotovost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Smyslem této mojí služby je to, že někdy není prostě možné počkat s čištěním a opravou kanalizace či odpadu.

Havárie vody, havárie kanalizace

Máte ucpané potrubí, voda neodtéká a hromadí se ve vaně, dřezu je třeba jednat. Nemusíte čekat, až začne běžná pracovní doba. Zavolejte ihned, s kolegou se střídáme na pohotovosti. Přijedeme k ucpané kanalizaci či odpadu kdekoliv v Praze nebo Středních Čechách i v průběhu noci.

Opravíme Vaše potrubí, ať už je prasklé či ucpané a Vy můžete znovu předmět v domácnosti používat.

Havarijní čištění odpadu, kanalizace

Havárii kanalizaci řešíme obvykle strojem na tlakové čištění kanalizace. Domovní odpady je lepší z důvodu menších ucpávek a zachování šetrnosti při čištění řešit strojem na ucpaný odpad. Všechno zvládnu vyřešit i díky inspekci revizní kamerou, která najde místo ucpávky.

Obvykle neúčtuju žádný příplatek za noční výjezd, pokud ale je nutné jet monoho kilometrů např. do Berouna, Kutné Hory, Mladé Boleslavy domluvíme se na nějaké palivovém příplatku.

Co je havárie vody, co je havárie kanalizace?
V domácnosti se mohou vyskytnout velmi nepříjemné stavy, kdy nelze použít záchod. Vana nebo sprchový kout se naplňuje rychle vodou, stejně tak může nepříjemná odpadní voda plnit dřez či umyvadlo. Rozumím, že Vám to nedá spát a čekat do rána. Jsem zvyklý pracovat v noci a přijet Vás zachránit. Někdy pomůže čištění klasickým strojním pérem na ucpaný odpad. Pokud je však havárie kanalizace, budete to vyžadovat buď její bezvýkopovou opravu v opačném případě je nutné provést výkop. Rád pro Vás vše zařídím.

Sdílejte nás