Instalatér – čištění odpadů a kanalizace – služba2021-02-25T16:43:53+01:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Hledáte instalatéra na ucpaný odpad ?
Čištění, oprava levně a rychle.

Ucpal se Vám domovní  či venkovní odpad nebo kanalizace?  Nabízíme komplexní instalatérské práce od novostaveb až po panelové domy.  Mezi naše zákazníky patří bytové družstva, firmy a majitelé bytů po celé Praze, kteří neváhají a kdykoliv potřebují poradit se obrátí s důvěrou na nás. Ceník instalatérské práce můžete najít zde ale lépe nás kontaktujte zde:

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ ŘEŠENÍ PROBLÉMU:  604 618 881  (Nízké ceny a příjezd ihned) 

 

Instalatérské služby 24/7

Máme přes 20 výjezdních míst v Praze a Středních Čechách – tudíž náš instalatér přijede ihned po zavolání. Zavolejte a my Vám nejdříve řekneme orientační cenu, poté se domluvíme a za chvíli jsme u Vás. Zajistíme Vám profesionální čištění  umyvadla, záchodu, pisoáru, vany, výtokové baterie, sprchového koutu, výlevky.  Provádíme rovněž opravu a montáž baterie, umyvadlového a dřezového sifonu, splachovací nádržky, rozvodných potrubí. Strojní čištění odpadu, vysokotlaké čištění ucpané kanalizace je pro nás hračkou. Vše ověřujeme kamerováním, které prozradí i případné závady na potrubí.

Instalatér Praha a Střední Čechy

Naši instalatéři mohou vyjet z několika míst v Praze, aby u Vás byli co nejdříve. Výjezdní místa jsou např. Žižkov, v Karlín, na Újezd, v Hloubětín, Vinohrady, Strašnice, Košíře, Pankrác, Háje či Zbraslav. Instalatérské služby a pomoc s opravou odpadu či kanalizace můžeme rovněž zařídit v místech jako Kladno, Slané, Brandýs nad Labem, Beroun, Mělník, Mladá Boleslav, Benešov, Slapy, Příbram či Kutná Hora. Samozřejmě i v okolí těchto okresních měst.

.

čistič viktor
čistič viktor
čistič viktor