Instalatér – čištění odpadů a kanalizace – služba2019-07-25T01:30:00+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Hledáte instalatéra na ucpaný odpad ?
Čištění, oprava levně a rychle.

Ucpal se Vám domovní  či venkovní odpad nebo kanalizace? Nabízíme instalatérské práce,  opravy rozvodů potrubí vody, kanalizace, dále čištění kanalizací a odpadů, prohlídky kanalizace kamerou. Mezi nejčastější akce Instalatéra – opraváře Čističe Viktora patří vana, umyvadlo, výtoková baterie, klozetová mísa, bidet či jiné předměty. Veškeré instalatérské služby realizujeme od novostaveb až po panelové domy. Máme přes 20 výjezdních míst v Praze a Středních Čechách – tudíž instalatér přijede ihned. Mezi naše zákazníky patří bytové družstva, firmy a majitelé bytů po celé Praze, kteří neváhají a kdykoliv potřebují poradit se obrátí s důvěrou na nás.

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ ŘEŠENÍ PROBLÉMU:  604 618 881  (Nízké ceny a příjezd ihned) 

Může se Vám podařit ucpaný odpad uvolnit svépomocí chemickými nebo ekologickými prostředky, popř. můžete použít nějaký nástroj – jako je zvon či pero na ucpaný odpad. Doporučujeme však se vyhnout komplikacím a nechat tuto práci pro nás – zkušené instalatéry.

Zajistíme Vám profesionální čištění  průtokových a tlakových ohřívačů, umyvadla, klozetové mísy, pisoáru, vany, výtokové baterie, sprchového koutu, výlevky.  Oprava a montáž baterie, umyvadlového a dřezového sifonu, splachovací nádržky, rozvodných potrubí. Strojní čištění odpadu, vysokotlaké čištění ucpané kanalizace je pro nás hračkou. Vše ověřujeme kamerováním, které prozradí i případné závady na potrubí

Výjezdní místa místa mám se svými kolegy na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Hájích i na Zbraslavi. Ale také v Kladně, Slaném, Brandýse nad Labem, Berouně, Mělníku, Mladé Boleslavi, Benešově, Slapech, Příbrami a Kutné Hoře.

.

čistič viktor