Slaný2024-01-18T23:11:20+01:00

Levné, soukromé čištění odpadu a čištění kanalizace Slaný, Zlonice | Instalatér Čistič Viktor

Ucpaný domácí odpad či ucpaná venkovní kanalizace? Zavolejte mi a já k Vám přijedu ve Slaném, Peruci, Zlonicích a okolí do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace s moderní technikou, levně a rychle.  Objednávka čištění kanalizace a odpadu zde.

Jste ze Slaného či okolí a máte ucpaný vnitřní odpad či venkovní kanalizaci?

Máte ucpaný odpad ve vaně, dřezu nebo ucpaný záchod (wc) ve vašem bytě či domě ve Slaném, Zlonicích, Panenském Týnci, Vraném, Kmetiněvsi či okolí?  Nebo vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Spojte se s levným a zkušeným soukromým instalatérem – specialistou na odpady – Čističem Viktorem. Přijedu k Vám pomoct ihned po zavolání.

Strojní nebo tlakové čištění odpadu vyřeší Váš problém

Profesionálně a za dobrou cenu vás zbavím také problémů s ucpaným zahradnímy odpady, jímkami či šachtami. Mezi nejčastější problémy s kanalizací, kam mě i Vaši sousedé volají jsou však ucpané záchody košíčkem na vůni či vlhčenými ubrousky. Obvyklé jsou také zmíněné dřezy, kde často problémem jsou stěny  potrubí zanesené tukem.

Ať jsou problémy sebevíc náročné, vždy obvykle pomocí svojí profesionální techniky zvládnu problém vyřešit do cca 60 minut od příjezdu. Čištění a opravy se snažím realizovat bez bourání, díky svojí revizní kameře najdu místo ucpávky a pak zvolím ten nejšetrnější způsob čištění.

Instalatér Slaný – přijede do 60 minut od zavolání

Volejte si pro cenu za mojí práci nebo klidně jen radu, jak uvolnit Váš odpad. Cenu za práci říkám dopředu a neměním jí. Přehled všech mých instalatérských služeb pro čištění odpadu.Pro domácí odpady používám motorové pero na čištění odpadu rottenberg R600, které zvládne pročistit skvěle potrubí o menším průměru. A to nejlepší na závěr, jsem opravdu levný a mám 20 let praxe.

🥇 Reference od mých zákazníků

Kam za Vámi přijedu v oblasti Slaného?

Lidé mi volají a chtějí moje služby do všech těchto obcích, které obsluhuji ze Slaného, jako jsou kromě jiného taky:

Černuc, Dřínov, Kamenný Most, Hořešovice, Hospozín, Hrdlív, Jedomělice, Klobuky,Kmětiněvěs, Knovíz, Ledce, Panenský týnec, Peruc Podlešín, Pozdeň, Řisuty, Studeněves, Svinařov, Třebichovice, Třebíz, Tuřany, Vraný, Zlonice, Žižice a další obce.

Ve všech těchto obcích mohu poskytnout tlakové čištění kanalizačních přípojek, stejně tak domovních odpadů. Dostanu se se svojí technikou k rodinným domům, ale i chatám, zemědělským objektům apod.  Volat mě můžete pro celou Prahu a Středočeský kraj.

Objednávka instalatéra na čištění odpadu, kanalizace – pobočka Slaný

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora ve Slaném, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)

Sdílejte nás