Slaný2023-02-25T15:26:38+01:00

Levné, soukromé čištění odpadu a čištění kanalizace Slaný, Zlonice, Střední Čechy i Praha – Instalatér Čistič Viktor

Ucpaný domácí odpad či ucpaná venkovní kanalizace? Zavolejte mi a já k Vám přijedu ve Slaném a okolí do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace s moderní technikou, levně a rychle.  Objednávka čištění kanalizace a odpadu zde.

Jste ze Slaného či okolí a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Máte ucpaný odpad ve vaně, dřezu nebo ucpaný záchod (wc) ve vašem bytě či domě ve Slaném, Zlonicích či okolí?  Nebo vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Spojte se s levným a zkušeným soukromým instalatérem – specialistou na odpady – Čističem Viktorem. Přijedu k Vám pomoct ihned po zavolání.

Strojní nebo tlakové čištění odpadu vyřeší Váš problém

Profesionálně a za dobrou cenu vás zbavím také problémů s ucpaným zahradnímy odpady, jímkami či šachtami. Mezi nejčastější problémy s kanalizací, kam mě i Vaši sousedé volají jsou však ucpané záchody košíčkem na vůni či vlhčenými ubrousky. Obvyklé jsou také zmíněné dřezy, kde často problémem jsou stěny  potrubí zanesené tukem.

Ať jsou problémy sebevíc náročné, vždy obvykle pomocí svojí profesionální techniky zvládnu problém vyřešit do cca 60 minut od příjezdu. Čištění a opravy se snažíme realizovat bez bourání, díky svojí revizní kameře najdu místo ucpávky a pak zvolím ten nejšetrnější způsob čištění.

Instalatér Slaný – přijede do 60 minut od zavolání

Volejte si pro cenu za mojí práci nebo klidně jen radu, jak uvolnit Váš odpad.
Cenu za práci říkám dopředu a neměním jí.

🥇 Reference od mých zákazníků

Přehled všech mých instalatérských služeb pro čištění odpadu.

Pro domácí odpady používám motorové pero na čištění odpadu rottenberg R600, které zvládne pročistit skvěle potrubí o menším průměru. A to nejlepší na závěr, jsem opravdu levný a mám 20 let praxe.

Místa, na která pojedu ze Slaného a které čistím já (levný soukromník Čistič Viktor)

Knovíz, Pchery, Podlešín, Slaný, Třebíz, Zlonice a ostatní obce v místě.

Volat můžete však pro celou Prahu a Středočeský kraj.

Objednávka instalatéra na čištění odpadu, kanalizace – pobočka Slaný

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora ve Slaném, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)

Sdílejte nás