Oprava kanalizačního systému bezvýkopově či kopáním.

//Oprava kanalizačního systému bezvýkopově či kopáním.

Oprava kanalizačního systému bezvýkopově či kopáním.

Bojíte se závady v kanalizačním potrubí? Prováděli jste revizi kanalizačního potrubí a zjistili jste závadu? Máte teď za to, že bude potřeba rozkopat zahradu či ulici? Někdy je možné řešit opravu kanalizaci bezvýkopově jindy zas je třeba kopat, kontaktujte nás pro nabídku:

VOLEJTE A PTEJTE SE NA CENU:  604 618 881  (Nízká cena a příjezd ihned)

Porovnejme si tedy klasické opravy potrubí bezvýkopové vs. klasická oprava

– –

Pokud se opravuje narušené potrubí bezvýkopově pomocí vložek či např. frézováním kořenů vrostlých v kanalizaci je to vždy levnější a rychlejší. V tomto případě není třeba vykopávat trubky ze země a přímo se k nim dostávat. Stroj na opravu potrubí, řízené frézy většinou zvládnou opravu sami. Lidé často vítají i to, že se nemusí rozbíjet dlažba nebo řešit to, aby se něco v zemi nepřekopnulo.
Někdy se však setkáme s tím, že jinak než bezvýkopově situaci nevyřešíme, jedná se např. o situaci, kdy dojde k zablokování celého potrubí (hlínou, kamením). Jindy zase má potrubí nevhodný sklon a splašková voda nesprávně odtéká. Můžeme se setkat i s tím, že čistě oprava výkopem jen prostě finančně výhodnější (např. kanalizace je uloženo mělko, v nízké hloubce a přístup k ní je tak snadný).
Rádi pro Vás zrealizujeme po zhodnocení situace tu vhodnější variantu.
Neváhejte s vyřešením a opravou kanalizačního systému, brzo se stane, že objekty na něj napojené přestanou odtékat a už bude pozdě.
2022-02-27T13:45:19+02:0027. 02. 2022|Články|