Oprava odpadu a kanalizace2023-05-25T17:27:35+02:00

Oprava a čištění ucpaného potrubí (kanalizace, odpadu, trubek)

Odpadní či vodovodní potrubí je důležitým systémem ve Vašem domě, je třeba ho mít kvalitně provedené. Ve starých domech nebo při nekvalitní řemeslné práci může dojít k tomu, že potrubí se začne brzy ucpávat a je třeba ho buď pravidelně čistit, aby se zachoval maximální průtok nebo se snažit vymyslet potrubí v domě jinak. 

V nabídce mých instalatérských služeb najdete klasické čistící služby a řešení pro neprůchodné potrubí:

Tlakové čištění kanalizace
Toto je vhodné na proražení ucpávek ve venkovním kanalizačním systému

Strojní čištění odpadu
Pomocí mechanického péra čistím domovní odpady (záchody, vany, dřezy, umyvadla, stoupačky)

Pokud nepomůže klasické čištění, můžeme se domluvit na rekonstrukci potrubí

Oprava odpadu a kanalizace, výměna či rekonstrukce potrubí

Zjistili jste nějakou závadu na Vašem potrubí. Nevíte, jestli je problém způsoben ucpávkou nebo např. propadlým potrubím?  Vyzkoušíme nejdříve revizi kanalizace inspekční kamerou a následně se rozhodneme o správném procesu opravy kanalizaci. Jsem schopen provést i bourací práce a kompletní výměnu potrubí v případě jeho poškození. Pokud to situace dovoluje provedu opravu bezvýkopově. Informace o bezvýkopové opravě.

Oprava stoupaček

Rád pro Vás zrealizuji výměnu a opravu toupaček v rodinných domech, panelových domech a komerčních objektech. Realizuji výměny celých kanalizačních i vodovodních systémů. Ve starých domech dochází často k potřebě vyměnit systém potrubí nebo jeho lokální části. Pokud nepomůže např. čištění, které realizuji prioritně s cílem odstranit ucpávky, můžu přejít k rekonstrukci starých potrubních systémů.

Oprava odpadu u umyvadla, dřezu

Mezi nejčastější druhy ucpaného odpadu patří ucpaný dřez či umyvadlo. Na vině může být ucpaný sifon nebo ostatní potrubí icpané tukem, zbytkami jídla či jinými nečistotami. Pokud voda pomalu odtéká z umyvadla či dřezu, je nutné demontovat sifon a vyměnit ho. Nebo ho stačí vyčistit chemickými prostředky. Výměna sifonu není nijak náročná. Rád Vám poradím nebo případně sifon sám vyměním. Oprava / výměna sifonu přijde na řadu tehdy, pokud je starý sifon zanesený a jeho gumové části opotřebované.

Sdílejte nás