Praha 5 – Košíře2019-07-19T08:05:44+01:00

ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE VÝJEZDNÍ MÍSTO PRAHA 5

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte naší pobočku na Praze 5, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace na Praze 5 s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Praze 5 zde.

Jste z Prahy 5 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Trápí vás ucpaný odpad záchodu, ucpaný odtok u vany nebo dřez ve vašem bytě nebo domě na Praze 5 (Anděl, Motol, Jinonice, Košíře, Zbraslav, Zličín, Chuchle a další..)?  Nebo máte problém, protože je ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Pokud ano, kontaktujte naši pobočku na Praze 5.

Odborně a levně vyřešíme také problémy s ucpaným dešťovým svodem a odpadním potrubím. Revize kanalizace kamerou nám pomůže vyhodnotit, jak budeme postupovat a odhalí pravděpodobné příčiny závady. Máme také stroj na čištění kanalizací.

Mezi nejčastější výjezdy patří oprava a čištění odpadu umyvadla, uvolnění a čištění ucpaného wc (záchodu) nebo vanyčištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, zanesených vpustí a odpadních jímek. Naše práce bývá odvedená bez bourání, protože dokážeme vyhodnotit danou situaci.

Kladné reference,  25 leté zkušenosti a žádné reklamace mluví za nás.

Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme. Na Praze 5 (Košíře,…) realizujeme naše služby často.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 5 – Košíře

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 5, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)