Revize odpadů a kanalizace2019-09-28T08:42:22+02:00

Kamerová revize odpadu a kanalizace, monitoring a vyhledání závad.

Hledáte příčinu nebo místo, kde protéká či je ucpané Vaše potrubí? Určitě se tak neobejdete bez kamerové zkoušky, která pomůže tomu, aby jste minimalizovali bourací práce. Zavolejte nám a my přijdeme s naší kamerou na vyhledání závad a problém najdeme. Následně všechno vyčistíme a případně opravíme, aby zde už žádný problém nebyl. Monitoring a trasování kanalizace provádíme každý den, nejen pro upřesnění místa závady, ale také pro záruku toho, že jsme naše čištění provedli správně a již zde nezůstalo žádné ucpání a mohli jsme tak ručit za naší práci.

VOLEJTE  NA:  604 618 881  (Cena a příjezd ihned – Praha a Střední Čechy) – výjezdní místa zde

Více informací o čištění a opravě domácího odpadu nebo čištění a opravě venkovní ucpané kanalizaci.

Ceník kamerové revize odpadu a kanalizace

Naše obvyklá cena se pohybuje od 120Kč/1m za revizi potrubí.

Informace k tématu revize a kamerování odpadu, kanalizace

Tak jako lékař vidí do našich těl nejvíce s pomocí rentgenu a ultrazvuku, i my vidíme do odpadních trubek a kanalizací nejlépe díky použití kamery, tzv. monitoringu. Kamerování je činnost, při které zavedeme kameru do vašich odpadů a tam zjistíme, v jakém stavu se potrubí nachází. Díky tomu můžeme volit ten správný způsob zásahu, který vám potrubí vyčistí, případně opraví.

Kamerování je vhodné použít vždy, kdy si chceme být jisti, jaká závada se v odpadních trubkách a kanalizaci nachází. Kamerování se používá při kontrole námi vyčištěného odpadu, ale i při podezření na poruchu, která může způsobovat problémy. Jestliže máte podezření na to, že byla péče předchozích instalatérů nekvalitní, i v těchto chvílích je vhodné zkontrolovat stav potrubí.

Při své práci se snažíme používat co nejkvalitnější vybavení. Při své práci používáme tyto kamery (zde doplnit názvy kamer a příslušenství), které nám pomáhají k ještě kvalitněji odvedené práci.

Potřebujete pomoc s něčím jiným?

Ucpaná venkovní kanalizace

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Zamražování trubek, instalatérské a topenářské práce

Kontaktujte nejbližší naše výjezdní místo ve Vašem okolí