Revize odpadů a kanalizace2019-07-19T08:05:46+02:00

Revize odpadů a kanalizace, vyhledávání závady pomocí kamery

I kvalitní ošetření u zubaře se neobejde bez rentgenu. Naší alternativou, která je určena k bezchybnému čištění odpadů a kanalizace, je kamerování. Kamerování slouží nejen pro naši kontrolu po vyčištění, ale i při podezření na možnou poruchu. Jestliže vás problémy s odpady pronásledují již delší dobu, je nutné provést kvalitní čištění, následně i zkoumat, v čem je problém. Většinou jde o špatně provedené čištění u starých zásahů, někdy i o poškozené potrubí, kdy si místo najdeme, nahrajeme a následně i opravíme.

VOLEJTE IHNED NA:  604 618 881  (řekneme Vám cenu)

Informace k tématu revize a kamerování odpadu, kanalizace

Tak jako lékař vidí do našich těl nejvíce s pomocí rentgenu a ultrazvuku, i my vidíme do odpadních trubek a kanalizací nejlépe díky použití kamery, tzv. monitoringu. Kamerování je činnost, při které zavedeme kameru do vašich odpadů a tam zjistíme, v jakém stavu se potrubí nachází. Díky tomu můžeme volit ten správný způsob zásahu, který vám potrubí vyčistí, případně opraví.

Kamerování je vhodné použít vždy, kdy si chceme být jisti, jaká závada se v odpadních trubkách a kanalizaci nachází. Kamerování se používá při kontrole námi vyčištěného odpadu, ale i při podezření na poruchu, která může způsobovat problémy. Jestliže máte podezření na to, že byla péče předchozích instalatérů nekvalitní, i v těchto chvílích je vhodné zkontrolovat stav potrubí.

Při své práci se snažíme používat co nejkvalitnější vybavení. Při své práci používáme tyto kamery (zde doplnit názvy kamer a příslušenství), které nám pomáhají k ještě kvalitněji odvedené práci.

Potřebujete pomoc s něčím jiným?

Ucpaná venkovní kanalizace

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Zamražování trubek, instalatérské a topenářské práce

Kontaktujte nejbližší naše výjezdní místo ve Vašem okolí