TECHNIKA

SERVISNÍ VOZIDLA

Díky vybavení servisního vozidla můžeme kromě čištění odpadů a revize kanalizace provádět v rámci jednoho příjezdu také opravy odpadů, nebo instalatérské práce. Kromě strojů a nářadí máme po ruce zásobu materiálu, takže běžné práce se obejdou bez cesty pro materiál.

MOTOROVÉ FRÉZY, PRŮMYSLOVÝ VYSAVAČ, ZAMRAŽOVÁNÍ POTRUBÍ – INSTALATÉRSKÉ NÁŘADÍ A MATERIÁL

Tyto stroje používáme především při instalatérských pracích a pro čištění bytových a domovních odpadů. Zejména čištění odpadu od dřezů, van, umyvadel, záchodů, stoupaček, odvětrání, atd.

KAMEROVÝ SYSTÉM

Tento přístroj od renomovaného výrobce umožňuje provádět revize kanalizace od Ø 70 do Ø 500. Kamera má vyvažovací hlavu (obraz není vzhůru nohama). Záznam je barevný, je možné do něj provádět zápisky. Dále je v záznamu obsažená přesně metráž.
Kameru do kanalizace používáme na provádění revizí kanalizace, kontrolu kanalizace po vyčištění, vyhledávání závad atd.

ČIŠTĚNÍ KANALIZACE TLAKOVOU VODOU – TECHNOLOGIE HYDROMAX

Zařízení od renomovaného výrobce s výkonným motorem a dostatečnou zásobou vody. V kombinaci s vhodnými tryskami nebo frézami je možné opravdu účinně čistit, frézovat nebo vytěžovat skutečně hodně ucpané odpady a kanalizaci. Tento stroj používáme hlavně na čištění těchto odpadů: domovní přípojky, dešťové svody, dvorní vpusti, ležaté kanalizace, zatukované odpady atd.