Čištění ucpané venkovní kanalizace tlakovou vodou2024-03-28T09:15:41+01:00
Moje čistící služby
Moje výjezdní místa

Ucpaná kanalizace? Pomůže Vám čištění tlakovou vodou

Nepříjemný zápach, vytékající splašková voda?  Ucpala se Vám domovní kanalizace, kanalizační přípojka či gajgr? 

Zkuste moje čištění tlakovou vodou, je vysoce EFEKTIVNÍ na pročištění prorostlé, zanesené či jinak ucpané kanalizace a odpadu. Jsem levný soukromník s 20-letou praxí a dokážu vyčistit i místa, kde ostatní neuspějí od 120 Kč za 1 m čištěného potrubí. Hravě pomůžu v domácnosti i průmyslu. V případě, že tlakové čištění není možné nabízím i Strojní čištění odpadu či kanalizace, které je vhodné pro vnitřní odpady.

Domluva na ceně a příjezdu: 604 618 881 (Praha a Středočeský kraj), nebo miroslavkarpisek@seznam.cz

Prohlédněte 🥇 moje reference

Tlakové čištění kanalizace – kdy je vhodné ho využít?

Vysokotlaké čištění kanalizace je nezastupitelné díky svojí síle a efektivnosti a má tak přednost u čištění venkovní kanalizace. Využijte můj vůz, který má instalovanou vysokotlakou hadici s dlouhým dosahem. Přijedu k Vám po celém SČ kraji (do Berouna, Kladna, Krásné hory, Sedlčan) či po Praze. Kdy je tedy tlakové čištění vhodné?

  • Preventivní čištění kanalizace a odpadu, kde pravděpodobně nevyplavíte sousedy
  • Ideální na čištění potrubí od DN50 až DN350
  • Čištění domovních a průmyslových kanalizačních přípojek
  • Čištění vodorovné domovní kanalizace, na čištění domovních a uličních kanalizačních vpustí
  • Čištění gajgrů a dvorních vpustí
  • Při frézování kořenů a betonu, které jsou v potrubí, vypláchnutí zbytků po jejich vysekání
  • Odstraňování ucpávek v kanalizačním potrubí (jako např. zanesený tuk)

a další info…

Jak funguje čištění kanalizace tlakovou vodou?

Přijedu k Vám s mým servisním vozem, v němž mám umístěnou dostatečně velkou nádrž na čistící vodu. Následně díky vysokotlakému čerpadlu vytvořím potřebný silný tlak vody, jež můžu libovolně měnit, a ten klidně zvyšovat až do výše několika stovek atmosfér. Samotná vysokotlaká hadice, která čištění provádí je připojena na nádrž s vodou a čerpadlem, tato hadice má dosah několik desítek metrů a je ukončena funkční a inteligentní tryskou, která bude bojovat s ucpávkou.

Hadice na čištění má výměnné trysky s několika různými otvory, které umožňují vodu stříkat pod velkým tlakem do všech směrů, dle profilu potrubí. Samotné trysky pohánějí čistící hlavici dopředu a vytvářejí značný podtlak v potrubí, který žene malé i velké nečistoty před sebou v potrubí.

Technologie jde dopředu a i já mám různé čistící trysky jako např. rotační trysku, vysokotlaké trysky, řetězové, frézovací či oplachovací trysky. Správný výběr vhodné trysky provedu vždy na místě dle charakteru problému a uzpůsobení Vašeho potrubí. Obvykle platí, že často používám frézovací trysku (na prorostlé kořeny v kanalizaci), kopinatou trysku (na běžné ucpávky v potrubí), rotační (na čištění stěn potrubí) apod.

Kde se vezme tak tlaková voda? Kam přijedu?

Čistící vodu vozím obvykle s sebou. Pokud je to však možné, doplním si však nádrž na vodu u Vás tak, že se připojím na nějaký kohoutek, často v prádelně nebo na kohoutek na zahradě u hadice. V případě, že by bylo třeba jet někam daleko, tak Vás to při doplňování vody ve Vašem místě, nebude stát nic navíc, protože sebou nepovezu plnou zásobu vody.  Když to jinak nepůjde, tak vodu samozřejmě dovezu.  Volejte mě, pokud jste z Berouna, Sedlčan, Votic, Kouřimi a dalších měst.

 

Výhody a nevýhody čištění tlakovou vodou

+  dokáže pročistit a řádně propláchnout jakékoliv potrubí o průměru větším než DN 50 mm
+  pokročilá variabilita trysek, které se dají nasadit na čistící hadici
+  poradí si velmi rychle i s velmi náročnou ucpávkou

je nutné doplňovat vodu při větší čističce do hlavní nádrže servisního vozu, dá se řešit přídavným vozidlem
nevhodné v místech, kde by mohlo dojít k vyplavení splaškové vody např. ve spodních patrech větší budovy

a to ještě není všechno…

 

Levné čištění kanalizace tlakovou vodou Praha a Střední Čechy

Jako ostatní řemeslné prčistič viktoráce, tak i čištění tlakovou vodou je hlavně o technice, proto se snažím vždy obnovovat můj vozový a technický park o vozy s maximálním čistícím a tlakovým výkonem. Tímto jsem schopen vše zvládnout velice rychle a nabídnout tu nejlevnější cenu na trhu.

Obvykle mně lidé volají po celém Středočeském kraji a celé Praze díky mému citlivému přístupu k jejich trubkám a maximální efektivitě, kterou moje technika zvládne. S každým zákazníkem jednám poctivě a pokud by se ten samý problém u něho vyskytl opakovaně, přijedu znova a vše bezplatně vyřeším. Zpravidla však díky svojí důkladnosti pracuji bez reklamací. Nebojte se mi tedy zavolat také, ať jste z Mělníka či Berouna nebo Prahy 1.

Čištění kanalizace pro restaurace, obchody a průmyslové objekty

Speciálně nabízím služby pro restaurace a hotely, které oceňují můj rychlý příjezd, když jejich hostům teče na záchodě do bot :). Pokud máte problém s ucpanou kanalizací např. tukem či jinými nečistotami, zkuste se ozvat a najdeme řešení. Jsem levný živnostník, obvykle zvládnu uvolnit i to kanalizační potrubí, kde ostatní neuspějí se svými pokusy.  Vše řeším za jednu cenu, při opakovaném příjezdu ceny nezvyšuji.

Sdílejte nás