Čištění ucpané venkovní kanalizace tlakovou vodou2023-08-08T09:41:07+02:00
Moje čistící služby
Moje výjezdní místa

Ucpaná kanalizace? Pomůže Vám čištění tlakovou vodou

Nepříjemný zápach, vytékající splašková voda?  Ucpala se Vám domovní kanalizace, kanalizační přípojka či gajgr? 

Zkuste moje čištění tlakovou vodou, je vysoce EFEKTIVNÍ na pročištění prorostlé, zanesené či jinak ucpané kanalizace a odpadu. Jsem levný soukromník s 20-letou praxí a dokážu vyčistit i místa, kde ostatní neuspějí. Hravě pomůžu v domácnosti i průmyslu. Pokud u Vás nebude možné realizovat čištění tlakovou vodou, vše zvládneme pomocí stroje na čištění odpadu. Strojní čištění odpadu či kanalizace také zvládám velice dobře.

Zavolejte a domluvíme se na přijatelné ceně za čištění: 604 618 881 (Praha a Středočeský kraj).

Prohlédněte si mých 20 let zkušeností
🥇 moje reference

Tlakové čištění kanalizace – kdy se dá využít?

Vysokotlaké čištění kanalizace je nezastupitelné díky svojí síle a efektivnosti a má přednost před čištěním pomocí strojního péra. Využijte můj vůz, který má instalovanou vysokotlakou hadici s dlouhým dosahem. Mezi typické druhy čištění tlakovou vodou tak patří:

  • Preventivní čištění kanalizace a odpadu, kde pravděpodobně nevyplavíte sousedy
  • Ideální na čištění potrubí od DN50 až DN350
  • Čištění domovních a průmyslových kanalizačních přípojek
  • Čištění vodorovné domovní kanalizace, na čištění domovních a uličních kanalizačních vpustí
  • Čištění gajgrů
  • Frézování kořenů a betonu, které jsou v potrubí, pomocí funkčních trysek
  • Odstraňování ucpávek v kanalizačním potrubí (jako např. zanesený tuk)

a další info…

Ucpaná domovní, průmyslová kanalizace? Pomůže čištění tlakovou vodou

Přijedu k Vám s mým servisním vozem, v němž mám umístěnou dostatečně velkou nádrž na čistící vodu. Následně díky vysokotlakému čerpadlu vytvořím potřebný silný tlak vody, jež můžu libovolně měnit, a ten klidně zvyšovat až do výše několika stovek atmosfér. Samotná vysokotlaká hadice, která čištění provádí je připojena na nádrž s vodou a čerpadlem, tato hadice má dosah několik desítek metrů a je ukončena funkční a inteligentní tryskou, která bude bojovat s ucpávkou.

Hadice na čištění má výměnné trysky s několika různými otvory, které umožňují vodu stříkat pod velkým tlakem do všech směrů, dle profilu potrubí. Samotné trysky pohánějí čistící hlavici dopředu a vytvářejí značný podtlak v potrubí, který žene malé i velké nečistoty před sebou v potrubí.

Technologie jde dopředu a i já mám různé čistící trysky jako např. rotační trysku, vysokotlaké trysky, řetězové, frézovací či oplachovací trysky. Správný výběr vhodné trysky provedu vždy na místě dle charakteru problému a uzpůsobení Vašeho potrubí. Obvykle platí, že často používám frézovací trysku (na prorostlé kořeny v kanalizaci), kopinatou trysku (na běžné ucpávky v potrubí), rotační (na čištění stěn potrubí) apod.

Čistící vodu vozím obvykle s sebou. Pokud je to možné, doplním si však nádrž na vodu u Vás tak, že se připojím na nějaký kohoutek, často v prádelně nebo na kohoutek na zahradě u hadice. V případě, že by bylo třeba jet někam daleko, tak Vás to při doplňování vody ve Vašem místě, nebude stát nic navíc, protože sebou nepovezu plnou zásobu vody.  Když to jinak nepůjde, tak vodu samozřejmě dovezu.

Výhody a nevýhody čištění tlakovou vodou

+  dokáže pročistit a řádně propláchnout jakékoliv potrubí o průměru větším než DN 50 mm
+  pokročilá variabilita trysek, které se dají nasadit na čistící hadici
+  poradí si velmi rychle i s velmi náročnou ucpávkou

je nutné doplňovat vodu při větší čističce do hlavní nádrže servisního vozu, dá se řešit přídavným vozidlem
nevhodné v místech, kde by mohlo dojít k vyplavení splaškové vody např. ve spodních patrech větší budovy

a to ještě není všechno…

 

Levné čištění kanalizace tlakovou vodou Praha a Střední Čechy

Jako ostatní řemeslné prčistič viktoráce, tak i čištění tlakovou vodou je hlavně o technice, proto se snažím vždy obnovovat můj vozový a technický park o vozy s maximálním čistícím a tlakovým výkonem. Tímto jsem schopen vše zvládnout velice rychle a nabídnout tu nejlevnější cenu na trhu.

Obvykle mně lidé volají po celém Středočeském kraji a celé Praze díky mému citlivému přístupu k jejich trubkám a maximální efektivitě, kterou moje technika zvládne. S každým zákazníkem jednám poctivě a pokud by se ten samý problém u něho vyskytl opakovaně, přijedu znova a vše bezplatně vyřeším. Zpravidla však díky svojí důkladnosti pracuji bez reklamací. Nebojte se mi tedy zavolat také, ať jste z Mělníka či Berouna nebo Prahy 1.

Čištění kanalizace pro restaurace, obchody a průmyslové objekty

Speciálně nabízím služby pro restaurace a hotely, které oceňují můj rychlý příjezd, když jejich hostům teče na záchodě do bot :). Pokud máte problém s ucpanou kanalizací např. tukem či jinými nečistotami, zkuste se ozvat a najdeme řešení. Jsem levný živnostník, obvykle zvládnu uvolnit i to kanalizační potrubí, kde ostatní neuspějí se svými pokusy.  Vše řeším za jednu cenu, při opakovaném příjezdu ceny nezvyšuji.

Slovník čističe kanalizací – Čističe Viktora

Více o kanalizačních vpustích a trubkách?

Kanalizační přípojky u novostaveb

  • Co je revizní šachta?
  • Vhodný průměr revizní šachty.
  • Požadovaná nosnost revizní šachty
Sdílejte nás