Čištění ucpané venkovní kanalizace tlakovou vodou2021-02-26T22:58:55+01:00
Moje čistící služby
Moje výjezdní místa

Čištění ucpané kanalizace tlakovou vodou

Co platí na ucpanou kanalizaci, domovní stoupačky či odpad?  Zkuste MOJE čištění tlakovou vodou, je to vysoce EFEKTIVNÍ pracovní nástroj na čištění prorostlé, zanesené či jinak ucpané kanalizace a odpadu. Nicméně pozor dejte tam, kde může hrozit vytopení spodních sousedů splaškovou vodou z natlakovaného potrubí.  V určitých případech je však tlak vody o obrovské síle nenahraditelný, dokážete s ním řádně vymést celé potrubí a zbavit ho veškerých nečistot.

VOLEJTE SI PRO INFORMACI O CENĚ A OBJEDNÁNÍ:  604 618 881 – Praha + Střední Čechy
Čistič Viktor je aktuálně volný a za nejnižší možnou cenu přijede vyčistit Vaší kanalizaci.

PŘEHLED VŠECH MÝCH SLUŽEB ZDE

 

Tlakové čištění kanalizace – kdy se dá využít ?

Tlakové čištění kanalizace je nezastoupitelné a má přednost před strojním čištění pérem. Mezi typické druhy čištění tlakovkou tak patří:

  • Preventivní čištění kanalizace a odpadu
  • Ideální na čištění potrubí od DN50 až DN350
  • Čištění domovních a průmyslových kanalizačních přípojek
  • Čištění vodorovné domovní kanalizace, na čištění domovních a uličních kanalizačních vpustí
  • Frézování kořenů a betonu, které jsou v potrubí
  • Odstraňování ucpávek v kanalizačním potrubí (jako např. zanesený tuk)

 

Ucpaná kanalizace – jak tlakové čištění  kanalizace probíhá ?

Přijedu k Vám s mám servisním vozem, v němž mámeumístěnou dostatečně velkou nádrž na čistící vodu. Následně díky vysokotlakému čerpadlu vytvořím potřebný silný tlak vody, jež můžu libovolně měnit a to klidně zvyšovat až do výše několika stovek atmosfér. Samotná vysokotlaká hadice, která čištění provádí je připojena na nádrž s vodou a čerpadlem, tato hadice má dosah několik desítek metrů a je ukončena funkční a inteligentní tryskou, která bude bojovat s ucpávkou.

čistič viktor

Hadice na čištění má výměnné trysky s několika různými otvory, které umožňují vodu stříkat pod velkým tlakem do všech směrů, dle profilu potrubí. Samotné trysky pohánějí čistící hlavici dopředu a vytvářejí značný podtlak v potrubí, který žene malé i velké nečistoty před sebou v potrubí.

Technologie jde kupředu a i já máme různé čistící trysky jako např. rotační trysku, vysokotlaké trysky, řetězové, frézovací či oplachovací trysky. Správný výběr vhodné trysky provedu vždy na místě dle charakteru problému a uzpůsobení Vašeho potrubí. Obvykle platí, že často používám frézovací trysku (na prorostlé kořeny v kanalizaci), kopinatou trysku (na běžné ucpávky v potrubí), rotační (na čištění stěn potrubí) apod.

Pokud je to možné, doplním si nádrž na vodu u Vás tak, že se připojím na nějaký kohoutek, často v prádelně nebo na kohoutek na zahradě u hadice. I kdybych jel k Vám někam daleko, tak Vás to nebude stát tolik peněz, protože nepovezu sebou půl tuny nebo tunu vody.  Když to jinak nepůjde, tak vodu samozřejmě dovezu.

 

Výhody a nevýhody čištění tlakovou vodou

+  dokáže pročistit a řádně propláchnout jakkékoliv potrubí o průměru větším než DN 50 mm
+  pokročilá variabilita trysek, které se dají nasadit na čistící hadici

je nutné doplňovat vodu při větší čističce do hlavní nádrže servisního vozu, dá se řešit přídavným vozidlem.
nevhodné v místech, kde by mohlo dojít k vyplavení splaškové vody např. ve spodních patrech větší budovy

 

Levné čištění kanalizace tlakovou vodou Praha a Střední Čechy

Jako ostatní řemeslné prčistič viktoráce, tak i čištění tlakovou vodou je hlavně o technice, proto se snažím vždy obnovovat můj vozový a technický park o ty vozy s maximálním čistícím a tlakovým výkonem. Tímto jsem schopen vše zvládnout velice rychle a nabídnout tu nejlevnější cenu na trhu.

Obvykle mě lidé volají po celém Středočeském kraji a celé Praze díky mému citlivému přístupu k jejich trubkám a maximální efektivitě, kterou moje technika zvládne. S každým zákazníkem jednám poctivě a pokud by se ten samý problém u něho vyskytl opakovaně, přijedu znova a vše bezplatně vyřeším. Zpravidla však díky svojí důkladnosti pracuji bez reklamací. Nebojte se mi tedy zavolat také, ať jste z Mělníka či Berouna nebo Prahy 1.

V Praze existuje velké množství firem, držím zde několik poboček, protože moje technika a zásahy patří k nejkvalitnějším. Obvykle vyjíždím ze Žižkova, Dejvic a Pankráce – moje výjezdní místa si můžete prohlédnout zde.

 

Čištění kanalizace pro restaurace, obchody a průmyslové objekty

Speciálně nabízím  služby pro restaurace a hotely, které oceňují můj rychlý příjezd, když jejich hostům teče na záchodě do bot:).

 

Články k tématu – ucpaná kanalizace:

  • čistič viktor