Čištění odtoku, výpustě z vany2019-11-28T13:42:00+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný odpad, odtok ve vaně? Čištění ucpané vany.

Ucpaný odtok u vany je častý problém v domácnosti. Ucpaná vana dokáže pořádně nazlobit ve chvíli, kdy si potřebujete dát koupel, se odpad ucpe vlasy či mastnými nečistotami a ve vaně se najednou hromadí špinavá voda. Čištění odpadu u vany není neřešitelný úkol. Jsem Čistič Viktor a přijedu k Vám rychle na pomoc. Všechny moje čistící služby zde.


VOLEJTE:  604 618 881  (Cena a příjezd ihned – Praha a okolí)

Neodtéká Vám vana? Zavolejte – vyčistím hravě každý odpad

čistič viktor

S čištěním vany máme mnoholeté zkušenosti a můžeme tak zaručit perfektní práci, kdy navíc disponujeme moderním vybavením, které nám umožňuje rychle a kvalitně vyčistit nejen vanu, ale i veškeré ostatní odpady. Obvyklá doba čištění odpadu ucpané vany je kolem 1 hodiny. K čištění odpadu používám stroj na čištění odpadu, motorové péro, rottenberg R600 a krtka do odpadu. A abych mohl za svojí práci zodpovídat, ověřuju vše ještě kamerovou revizí, které prozradí i případné závady na potrubí.

Pokud jste z Prahy nebo ze Středočeského kraje, nemáte důvod se trápit a snažit se vyčistit vanu vlastními silami. Stačí nám zavolat a je po starostech. Ať bydlíte na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Kladně, či v Boleslavi přijedeme k Vám v čase, který vám vyhovuje z naší nejbližší pobočky. A pokud je situace kritická, dojedeme do 60 minut od zavolání.

Články k tématu  čištění vany: