Čištění odtoku, výpustě z vany2019-07-19T08:05:37+01:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný odpad, odtok ve vaně? Čištění ucpané vany.

Ucpaný odtok u vany je častý problém v domácnosti. Ucpaná vana dokáže pořádně znepříjemnit den . Ve chvíli, kdy si potřebujete dát koupel, se odpad ucpe vlasy či mastnými nečistotami a ve vaně se najednou hromadí špinavá voda. Čištění odpadu u vany není neřešitelný úkol. Jsem Čistič Viktor a přijedu Vám rychle na pomoc.

VOLEJTE:  604 618 881  (Cena a příjezd ihned – Praha a okolí)

 

Neodtéká Vám vana? Příjezd ihned – vyčistím hravě každý odpad

čistič viktor

Pokud jste z Prahy nebo ze Středočeského kraje, nemáte důvod se trápit a snažit se vyčistit vanu vlastními silami. Stačí nám zavolat a je po starostech. Ať bydlíte na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Kladně, či v Boleslavi přijedeme k Vám v čase, který vám vyhovuje z naší nejbližší pobočky. A pokud je situace kritická, dojedeme do 60 minut od zavolání.

S čištěním vany máme mnoholeté zkušenosti a můžeme tak zaručit perfektní práci, kdy navíc disponujeme moderním vybavením, které nám umožňuje rychle a kvalitně vyčistit nejen vanu, ale i veškeré ostatní odpady. Obvyklá doba čištění odpadu ucpané vany je kolem 1 hodiny.

Témata k čištění vany:

  • Proč dochází k ucpání vany?
  • Jak na čištění ucpané vany svépomocí?
  • Pravidelné čištění ucpané vany