Čištění dřezu v bytě, domě2019-11-27T09:51:01+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Čištění ucpaného odpadu u dřezu

Ucpaný dřez a ucpané umyvadlo patří k nejčastějším problémům v domácnosti. A není divu. Kromě toho, že v něm často myjeme mastné a špinavé nádobí, tak do něj padají zbytky jídla, nápojů, vlasů, vousů, pasty apod. A to se potom nemůžeme divit, že se odpad u dřezu nebo umyvadla ucpe. Naštěstí my víme, jak takový odpad rychle vyčistit. Ucpaný odtok (odpad) Vás nemusí již déle trápit, pokud si na čištění odpadu pozvete nás.

VOLEJTE:  604 618 881  (Cena a příjezd ihned – Praha a okolí)

čistič viktor
Jak čistíme ucpané odpady u umyvadla či dřezu?

Na rozdíl od marných domácích pokusů o čištění ucpaných odpadů, kdy trápení trvá několik dní a tížený proces se nedostaví, je naše čištění kvalitní a zajistí vám dlouhodobé užívání odpadů bez sebemenších potíží. Na ucpané umyvadlo či dřez máme zejména motorové pero a dále profesionální stroj rottenberg R600. V případě potřeby dokážeme i šetrně použít různé chemické prostředky, aby jsme však nepoškodili Vaše potrubí.

Čištění odpadu a kanalizace, Vám můžeme nabídnout nejen Praze a jejím okolí, ale i v celém Středočeském krajiVýjezdní místa jsou v v Dejvicích, na Malé Straně, v Hostivaři, na Hájích i v Holešovicích. Ale také v Berouně, Brandýse, Mělníku, Kutné hoře a dalších městech, všude zde poskytujeme kvalitní čistící služby jako je např. čištění záchodu, čištění stoupaček, čištění okapů, čištění kanalizace atd. (zobrazit všechny naše služby).

Ucpané potrubí (odpad od dřezu) kvůli tuku a zbytkům jídla

Tuk ve studené odpadní vodě rychle tuhne a v potrubí se na sebe jeho vrstvy začnou nabalovat, až se potrubí ucpe úplně. Lidé se pak snaží o neúspěšné domácí čištění, nebo několikrát ročně mění celé potrubí za nové. To však není potřeba, zkušený instalatér (čistič) by měl být schopen zachránit i nemožné. Zavolejte se a poraďte se s námi.


Články k tématu – ucpaný dřez

Přemýšlíte, jak  vyčistit ucpané umyvadlo nebo ucpaný odpad u dřezu? Přečtěte si naše rady, třeba Vám pomohou.