Čištění dřezu v bytě, domě2022-04-24T15:19:11+02:00

Máte ucpaný dřez či umyvadlo?  Čištění, oprava levně a rychle.

Ucpaný dřez a ucpané umyvadlo patří k nejčastějším problémům v domácnosti. A není divu ! Kromě toho, že v něm často myjeme mastné a špinavé nádobí, tak do něj padají zbytky jídla, nápojů, vlasů, vousů, pasty apod. A to pak se nemůžeme divit, že se odpad u dřezu nebo umyvadla ucpe. Naštěstí my víme, jak takový odpad rychle vyčistit. 

VOLEJTE A PTEJTE SE NA CENU:  604 618 881  (Nízká cena a příjezd ihned)

Čištění ucpaného odpadu u dřezu.

Jak čistíme ucpaný odtok u dřezu či umyvadla ?

Na ucpané umyvadlo či dřez máme zejména motorové pero a dále profesionální stroj rottenberg R600. V případě potřeby dokážeme i šetrně použít různé chemické prostředky, tak abysme nepoškodili Vaše potrubí. Na rozdíl od marných domácích pokusů o čištění ucpaných odpadů, kdy běžně trápení trvá několik dní a výsledek se nedostaví, naše čištění je rychlé a kvalitní, navíc zajistí výbornou kondici pro Vaše trubky i do budoucna.

Cenu za můj zásah se dovíte už dopředu a nebudu jí nikdy měnit. Stejně tak, při opakovaném problému už nic dalšího neplatíte. Mám 25 let praxe a setkal jsem se už se vším možným, nic mě tak nedokáže překvapit.  Nejčastější příčiny ucpaného odpadu u dřezu jsou obalené stěny tukem nebo zanesené potrubí vlasy a chlupy. Nebojte se ozvat, pomůžu Vám víc než chemický prostředek nalitý do odpadu:).

Každý den vyjíždím k čističkám odpadů či ucpané kanalizace po celé Praze, ale i do jejího okolí. Výjezdní místa mám v Dejvicích, na Malé Straně, v Hostivaři, na Hájích i v Holešovicích. Ale také v Berouně, Brandýse, Mělníku, Kutné hoře a dalších městech, všude zde poskytujeme kvalitní čistící služby jako je např. čištění záchodu, čištění stoupaček, čištění okapů, čištění kanalizace atd. (zobrazit všechny naše služby).

Články k tématu – ucpaný dřez

Přemýšlíte, jak  vyčistit ucpané umyvadlo nebo ucpaný odpad u dřezu svépomocí? Přečtěte si naše rady, třeba Vám pomohou.

Jsem Čistič Viktor – specialista a postrach pro každý ucpaný odpad, pokud máte ucpaný odpad od dřezu či umyvadla a nejde Vám to svépomocí vyřešit, obraťte se prosím na mě. Za svojí dokonalou práci ručím, nevadí mi Váš ucpaný odpad, důležité je pro mě, aby jste Vy byli spokojeni a mohli jste dřez či umyvadlo znovu používat.

Témata k ucpanému záchodu:

  • Cola na špinavý záchod