Čištění dřezu v bytě, domě2019-07-19T08:05:31+01:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Čištění ucpaného odpadu u dřezu, umyvadla levně a obratem.

Ucpaný dřez a ucpané umyvadlo patří k nejčastějším problémům v domácnosti. A není divu. Kromě toho, že v něm často myjeme mastné a špinavé nádobí, do něj padají zbytky jídla, nápojů, vlasů, vousů, pasty apod. A to se potom nemůžeme divit, že se odpadu u dřezu nebo umyvadla ucpe. Naštěstí my víme, jak takový odpad rychle vyčistit. Ucpaný odtok (odpad) u dřezu či umyvadla tak nemusí být už více problém, pokud si na čištění odpadu pozvete nás.

VOLEJTE:  604 618 881  (Cena a příjezd ihned – Praha a okolí)

 

čistič viktorJak čistíme ucpané odpady u umyvadla či dřezu?

Na rozdíl od častých a marných domácích pokusů o čištění zanesených odpadů, kdy trápení trvá několik dní a tížený proces se nedostaví, je naše čištění kvalitní a zajistí vám dlouhodobé užívání vašich odpadů bez sebemenších potíží. Nejčastějším důvodem, proč můžete být ucpaný dřez nebo umyvadlo, je tuk z pánve, zbytky jídla a voda vypouštěná  z myčky, nejčastěji do stejného odpadu, kam je veden odpad z dřezu.


Ucpané potrubí (odpad od dřezu) kvůli tuku a zbytkům jídla

Tuk v odpadech rychle tuhne a v potrubí se na sebe jeho vrstvy začnou nabalovat, až se potrubí ucpe úplně. Lidé se pak snaží o neúspěšné domácí čištění, nebo několikrát ročně mění celé potrubí za nové. To však není potřeba. Stačí si zavolat nás, pracujeme s kvalitní a moderní technikou a Vašich problémů s ucpaným dřezem vás zbavíme během chvíle.


Články k tématu:

Přemýšlíte, jak  vyčistit ucpané umyvadlo nebo ucpaný odpad u dřezu? Zkuste se inspirovat některým z našich článků.

čistič viktor