Čištění odtoku, výpustě z vany2021-02-25T16:41:23+02:00

Máte ucpaný odpad ve vaně nebo ucpaný sprchový kout? Levně vyčistím a opravím.

Čištění odpadu ve vaně není neřešitelný úkol. Jsem Čistič Viktor a přijedu k Vám rychle na pomoc. Ucpaná vana či neodtékající sprchový kout je častý problém v domácnosti. Vyčistím a levně opravím Váš odpad, tak aby jste si mohli znovu dát pohodlnou koupel a vy už příště dáte pozor, aby Vám do odpadu u vany nepadalo tolik mastných nečistot či vlasů a chlupů:). Všechny moje čistící služby zde.

VOLEJTE A PTEJTE SE NA CENU:  604 618 881  (Nízká cena a příjezd ihned Praha a okolí)

 

Jak vyčistím Váš ucpaný odpad u vany či sprchovém koutě?

Čištění ucpaného odpadu u sprchy.

K čištění odpadu používám stroj na čištění odpadu, motorové péro, rottenberg R600 a krtka do odpadu. A abych mohl za svojí práci zodpovídat, ověřuji vše ještě kamerovou revizí, která prozradí i případné závady na potrubí.

S čištěním vany a ucpaným sprchovým koutem mám již mnoho let zkušeností. Zaručím Vám tak perfektní práci a navíc Vám předem řeknu cenu, která platí a nebude se měnitObvykle na vyčištění odpadu u vany nepotřebuji déle jak 1 hodinu. Moje levné ceny jsou proto, jelikož pracuji rychle, nejsem velká firma, jen člověk, kterého čištění prostě baví a rozumím tomu, že každému se někdy něco ucpat.

Pokud jste z Prahy nebo ze Středočeského kraje, nemáte důvod se trápit a snažit se vyčistit vanu vlastními silami. Stačí nám zavolat a je po starostech. Ať bydlíte na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Kladně, či v Boleslavi přijedu k Vám v čase, který vám vyhovuje.  

 

Články k tématu  čištění vany:

 

Jsem Čistič Viktor – znalec a strašák každého ucpaného odpadu.  Pokud máte ucpaný odpad od sprchy či vany a nejde Vám to svépomocí vyřešit, obraťte se prosím na mě. Za svojí dokonalou práci ručím, nevadí mi jakákoliv špína, důležité je pro mě, aby jste Vy byli spokojeni a mohli jste se znovu osprchovat či vykoupat.

čistič viktor s autem