Čištění ucpaného záchodu v bytě, domě2022-05-20T10:14:13+02:00

Ucpaný odpad u záchodu, wc nebo neodtékající pisioár? Čištění, oprava levně a rychle.

V bytě nebo domě s jedinou toaletou způsobí ucpání záchodu kritickou situaci, kterou je třeba ihned řešit. Stejně tak, pokud máte restauraci a nechcete mít naštvané hosty, že nemůžou použít ucpané wc či pisioár. Čištění ucpaného záchodu v domácnosti nebo restauraci obvykle zvládnu do 60 minut a navíc bude čištění levné.

 

VOLEJTE A PTEJTE SE NA CENU:  604 618 881  (Nízká cena a příjezd ihned)

 

Čištění ucpaného pisioáru v restauraci

Jak čistím neodtékající odpad u záchodu, pisioáru ?

K čištění a opravě ucpaného odpadu u záchodu používám stroj na čištění odpadu, motorové péro, rottenberg R600 a krtka do odpadu.  To však neznamená, že jsem drahý, jednám naopak rychle a směrem k vyřešení problému, cenu Vám hned řeknu na začátku a ta platí. Vše po dokončení práce ověřím kamerovou revizí, která prozradí i případné závady na potrubí. Díky mojí pečlivé a zodpovědné práci bude potrubí vašeho záchodu či pisioáru zase ve skvělém stavu. Moje práce je tedy levná a rychlá, vše obvykle vyřeším obratem po zavolání.

 

                           Proč se může ucpat záchod a jak se dá vyčistit ?

K ucpání záchodu či k neodtékajícímu pisioáru se bohužel dostanete tak, že lidé často splachují do toalety všechno možné. Papírové ubrousky nejsou příliš vhodné, zbytkový tuk na smažení, chlupy či vlasy také Vaší toaletě neudělají dobře. Dokonce ani voda po vytření podlahy není příliš kamarádská pro záchodovou mísu. Pokud se Vám tedy odpad ucpe, je třeba jednat..

Uvolnit odpad u záchodu můžete zvládnout svépomocí mechanicky nebo chemicky (méně účinná cesta). Pokud nebudete volat instalatéra, doporučujeme nejdříve vyzkoušet zvon na ucpaný odpad. Obvykle platí, že čím větší, tím lepší.  Z chemických prostředků je zas nejběžnější použití krtka na ucpaný odpad, který obsahuje hydroxid sodný, jež obvykle snadno rozpustí ucpávky organického původu. Pokud se rozhodnete využít moje služby, přijedu k Vám s plně vybaveným autem a moderní technikou.

Levné a kvalitní čištění odpadu a kanalizace je možné využít nejen v Praze a okolí, ale i v celém Středočeském kraji. Výjezdní místa máme např.  v Dejvicích, na Pankráci, na Andělu, na Hájích či v Holešovicích. Ale také ve Slaném, Brandýse, Rudné, Černošicích, Kladně, Berouně, Mělníku, Kutné hoře a dalších městech.  Všude v těchto místech je možné poskytnout kvalitní čistící služby pro Vaše wc, ale také Vám rád vyčistím i dřez, ucpanou stoupačku, provedu čištění okapů, čištění kanalizace atd. (přehled všech služeb zde).

 

 Témata k tomu “Jak čistit / opravit ucpaný záchod”

Jsem Čistič Viktor specialista a postrach pro každý ucpaný odpad, neváhejte mě kontaktovat s ucpaným záchodem, neodtékajícím pisioárem, či jiným problémem, které způsobuje Vaše wc.  Za svojí dokonalou práci ručím, nevadí mi ucpaný záchod či ucpané wc, důležité je pro mě, aby jste Vy byli spokojeni.

čistič viktor

Dotazy v poradně ohledně čištění ucpaného záchodu

  • Co můžu / nemůžu vylévat do záchodu ?
  • Zapáchající záchod, toaleta začne smrdět proč ?
  • Zápach ze septiku v domě
  • Chemické přípravky na ucpaný záchod
  • Jak funguje záchod ?
  • Plovák v záchodě nefunguje
  • Protékající záchod, co dělat
  • Proč toaleta špatně splachuje ?
  • Jaká je denní spotřeba vody na záchodě ?