Čištění ucpaného záchodu v bytě, domě2019-07-19T08:05:38+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný odpad u záchodu, ucpané wc, pisioár ?
Čištění, oprava levně a rychle.

V bytě nebo domě s jedinou toaletou způsobí ucpání záchodu kritickou situaci, kterou je třebai ihned řešit. A i pokud je k dispozici ještě další toaleta, je opravu ucpaného záchodu z hygienických důvodů třeba řešit co nejrychleji.  Čištění ucpaného wc hravě zvládnu a obvykle mi to nezabere déle než hodinku. Pokud si nevíte rady vlastními silami, tak..

 

VOLEJTE:  604 618 881  (Nízké ceny a příjezd ihned) 

Někdy se podaří ucpaný záchod uvolnit svépomocí chemickými nebo ekologickými prostředky, popř. můžete uvolnit záchodem zvonem na ucpaný odpad.  Ne vždy to ale zabere. Tak či tak, doporučuju předejít komplikacím a nechat tuto špinavou práci na mě. 

Zajistím Vám profesionální čištění ucpaného záchodu nejen v Praze a jejím okolí, ale i ve Středočeském kraji. Výjezdní místa místa mám se svými kolegy na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Hájích i na Zbraslavi. Ale také v Kladně, Slaném, Brandýse nad Labem, Berouně, Mělníku, Mladé Boleslavi, Benešově, Slapech, Příbrami a Kutné Hoře.

K čištění odpadu u ucpaného wc používám profesionální techniku. A abych mohl za svojí práci zodpovídat, ověřujeme vše ještě případně kamerováním, které prozradí i případné závady na potrubí. Díky naší pečlivé a zodpovědné práci bude potrubí vašeho záchodu zase ve skvělém stavu.

 

Témata k tomu “Jak čistit / opravit ucpaný záchod”

čistič viktor