Čištění ucpaného záchodu v bytě, domě2019-11-19T22:32:34+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný odpad u záchodu nebo neodtékající pisioár? Čištění levně a rychle.

V bytě nebo domě s jedinou toaletou způsobí ucpání záchodu kritickou situaci, kterou je třeba ihned řešit. A i pokud je k dispozici ještě další toaleta, je opravu ucpaného záchodu z hygienických důvodů třeba řešit co nejrychleji.  Čištění ucpaného wc hravě zvládnu a obvykle mi to nezabere déle než hodinku. Pokud si nevíte rady vlastními silami, tak..

VOLEJTE:  604 618 881  (Nízké ceny a příjezd ihned) 

Někdy se podaří ucpaný záchod uvolnit svépomocí chemickými nebo ekologickými prostředky, popř. můžete uvolnit záchod zvonem na ucpaný odpad.  Ne vždy to ale funguje. Tak či tak, doporučuju předejít komplikacím a nechat tuto špinavou práci na mě. 

Kvalitní čištění odpadu a kanalizaci, poskytujeme nejen v Praze a jejím okolí, ale i v celém Středočeském kraji. Výjezdní místa mám např. Újezdě, v Dejvicích, na Pankráci, na Andělu, na Hájích i v Holešovicích. Ale také ve Slaném, Brandýse, Rudné, Černošicích, Kladně, Berouně, Mělníku, Kutné hoře a dalších městech, všude zde poskytuji kvalitní čistící služby jako je např. čištění dřezu, čištění stoupaček, čištění okapů, čištění kanalizace atd. (přehled všech služeb zde).

K čištění odpadu používám stroj na čištění odpadu, motorové péro, rottenberg R600 a krtka do odpadu. A abych mohl za svojí práci zodpovídat, ověřuju vše ještě kamerovou revizí, které prozradí i případné závady na potrubí. Díky naší pečlivé a zodpovědné práci bude potrubí vašeho záchodu zase ve skvělém stavu.

 

Témata k tomu “Jak čistit / opravit ucpaný záchod”

čistič viktor