Čištění ucpaného záchodu v bytě, domě2019-05-19T12:45:24+02:00
Všechny služby
Všechny pobočky

Ucpaný záchod ?
Levné čištění a oprava
Praha a Střední Čechy

V bytě nebo domě s jedinou toaletou způsobí ucpaný záchod kritickou situaci, kterou je třeba neprodleně řešit. A i pokud je k dispozici ještě další toaleta, je ucpaný záchod z hygienických důvodů třeba vyčistit co nejrychleji.  Čištění ucpaného záchodu hravě zvládnu a obvykle mi to nezabere déle než hodinku. Pokud jste v kritické situaci se záchodem, tak..

VOLEJTE:  604 618 881  (Nízké ceny a příjezd ihned) 

 

Někdy se podaří ucpaný záchod vyčistit svépomocí chemickými nebo ekologickými prostředky.  Ne vždy ale zaberou. Tak či tak, doporučuju předejít komplikacím a nechat tuto špinavou práci na mě. 

Čistič Viktor zajistí profesionální čištění ucpaného záchodu nejen v Praze a jejím okolí, ale i ve Středočeském kraji. Naše výjezdní místa jsou na Žižkově, v Karlíně, na Újezdě, v Hloubětíně, na Vinohradech, ve Strašnicích, v Košířích, na Pankráci, na Hájích i na Zbraslavi. A také v Kladně, Slaném, Brandýse nad Labem, Berouně, Mělníku, Mladé Boleslavi, Benešově, Slapech, Příbrami a Kutné Hoře.

K čištění ucpaného záchodu používáme profesionální techniku. Že byla naše práce úspěšná ověřujeme kamerováním, které prozradí i případné závady na potrubí. Díky naší pečlivé a zodpovědné práci bude potrubí vašeho záchodu zase ve skvělém stavu.

čistič viktor