Jaké čištění odpadů poptávají moji zákazníci?

Jaké jsou nejčastější poptávky od našich klientů po čištění odpadu a kanalizace?  Obvykle jsou to domovní čističky v podobě ucpaného dřezu nebo záchodu. Tyto 2 typy odpadů lidé každý den používají a potřebují jejich dokonalou funkčnost.

Čištění záchodu v rodinném domě, bytovém domě, paneláku – Spláchnuté předměty do WC –

Velice často lidem do záchodu padají nejrůznější předměty, ať už to jsou nejrůznější košíčkové vůně nebo osvěžovače vzduchu. V odtoku od záchodu mohou také snadno uváznout např. hračky apod. Pokud nepomůže pumpování zvonem nebo se nedaří jiná čistící možnost (např. manuálním perem) podle našeho návodu či jiná samostatná technika, je třeba aby se k Vám dostavil profesionální instalatér.

Ukázka poptávky 1

Ukázka poptávky 2

 

Čištění dřezu v domácnosti

Ucpaný odpad (odtok od dřezu) není ničím neobvyklým. Lidé zde splachují věci, které by sem neměly nikdy přijít a doufají, že se nebude nic usazovat. Velmi typické je vylévání kuchyňského oleje, který ucpává stěny potrubí. Zákazníci nám rovněž píšou, že sami zkoušeli ucpávku prorazit pérem zakoupeným v drogerii, což v určitých případech je určitě reálné, ale někdy se může stát, že to nepomůže.

Ukázka poptávky od klientů 3

Ukázka poptávka od klientů 4

Sdílejte nás
2023-05-03T19:12:08+02:0031. 01. 2023|Články|