Ceník2024-01-18T16:13:16+01:00

Ceník čištění kanalizace a ucpaného odpadu Praha a Střední Čechy.

Havarijní servis 24/7 – volejte kdykoliv i přes noc. Ceny jsou běžné jako přes den. Čištění od 120 kč za 1m potrubí tlakové i strojní čištění.

Jsem soukromý instalatér Miroslav Karpíšek – „Čistič Viktor“.  Obraťte se na mě s jakýmkoliv problémem či dotazem na Vaše ucpané potrubí (domovní odpad či venkovní kanalizaci, v domácnosti či komerčním provozu). Mám nízké ceny a 25 let zkušeností s čištěním odpadů. Volejte 604 618 881 – řeknu Vám okamžitou cenu nebo napište na můj email: miroslavkarpisek@seznam.cz.  Mohu přijet ihned. 

Zavolejte si pro cenu za čištění, každý problém je trochu jiný…

Řeknu Vám cenu akce (výjezdu) již po telefonu a tuto cenu při akci již nezměním, dokud Vaše potrubí nebude správně fungovat. Pokud bude práce náročnější je to pouze můj problém, Vy nic navíc platit nebudete.  Mezi moje nejčastější výjezdy, a to téměř několikrát denně patří akce typu čištění ucpaného záchodu, čištění dřezu či umyvadla a čištění odtoku z vany. Zanesené bytové přípojky nebo ucpané stoupačky mohou způsobit nepříjemné problémy, a tak při jejich čištění beru maximální ohled na kvalitu práce. Prohlédněte si všechny moje čistící služby.

Orientační ceny čištění odpadu a kanalizace:

Prosíme všechny zákazníky o zavolání,  přesnou cenu Vám řeknu skutečně jen po telefonu, 604 618 881. Cena se liší dle lokality, rychlosti příjezdu atd.

Položka/Cena
Čištění odpadu motorovou frézou
1 m =  120,-
Čištění kanalizace tlakovou vodou
(rychlé proražení ucpávky)
1 m =  120,-
Revize videokamerou (pro zjištění problému či následnou kontrolu)
1 m =  120,-
Příjezd servisního vozu (00:00 – 23:59)
zdarma
Expresní příjezd do 60 minut zdarma
Práce večer a o víkendu zdarma
Instalatérské práce a opravy kanalizace dle dohody

Cena za tlakové čištění odpadů a kanalizace

Vysokotlaké čištění kanalizace má skvělou sílu na proražení ucpávky, kde nehrozí např. vyplavení sousedů. Vše řeším pomocí svého servisního vozu a vysokotlaké hadice. Tento systém se dá obvykle využít při čištění potrubí o velikosti DN50 až DN350, čištění domovních či průmyslových kanalizačních přípojek, na čištění např. dvorních vpustí, gajgrů. Uplatnění najde např. i při odstraňování vrostlých kořenů v kanalizačním potrubí. Naopak se toto čištění nedoporučuje v bytových / činžovních / panelákových bytech apod.

Cena čištění kanalizace tlakovou vodou (rychlé proražení ucpávky) je za 1 m =  120,- Kč

Volejte však pro přesnou cenu závislou na Vaší lokalitě a rychlosti potřebného příjezdu, Čistič Viktor (Miroslav Karpíšek), 604 618 881
Více informací o tlakovém čištění kanalizace.

Čištění kanalizace tlakovou vodou, oprava kanalizace

Strojní čištění odpadů cena

Tento typ čištění je vhodný zejména při ucpávkách domácích zřizovacích předmětů (dřezy, záchody, vany, sprchy, umyvadla), případně domovní stoupačky, kde hrozí vyplavení sousedů.

Cena strojního čištění odpadů je za 1 m = 120,- Kč

Lepší, když si však zavoláte o přesnou cenu, která se odvíjí od Vaší lokality a potřebné rychlosti příjezdu. Volejte 604 618 881
Pokud je nakonec čištění Vašich trubek náročnější, cenu již následně nezměním a problém vyřeším dle původní domluvy.

Čištění ucpaného záchodu, Čištění ucpaného dřezu a další moje služby, kde je vhodné strojní čištění.

Strojní čištění odpadu v domácnosti, ucpaný dřez

Čištění okapů, gajgrů ceník

V oblastech s větším výskytem stromů se okapní systémy zanášejí poměrně často. Doporučuji provádět preventivní údržbu 1 – 2x za rok.

Zavolejte mi prosím a domluvíme se na ceně za čištění. Více informací o čištění okapů.

Souboje s domácím odpadem či venkovní kanalizací, septiky, žlaby, vpustěmi či okapy, ve kterých se něco usadilo a nechce to vylézt ven jsou u mě na denním pořádku. Nikdy nezbytně nic nebourám a nedělám co není třeba, místo problému přesně definuju a ucpávku odstraním s minimální škodou na potrubí.

čistěřní okapu, čištění ucpaného dešťového svodu

Sdílejte nás