Ceník2021-02-25T16:39:58+02:00

Ceník čištění kanalizace a ucpaného odpadu Praha a Střední Čechy.

Volejte Miroslava Karpíška – „Čištiče Viktora“ – který Vám ihned sdělí cenu za vyčištění Vaší kanalizace či odpadu, tel: 604 618 881 .
S námi nebudete platit nic extra, cenu a způsob řešení problému se dozvíte předem. Pokud se naše práce protáhne či budeme muset čištění několikrát opakovat, to už je náš problém.

Mezi nejčastější výjezdy, a to téměř několikrát denně patří akce typu  čištění ucpaného záchodu, čištění dřezu či umyvadla a čištění odtoku z vany. Zanesené bytové přípojky nebo ucpané stoupačky mohou způsobit nepříjemné problémy a tak při jejich čištění bereme maximální ohled na kvalitu práce. Pokud se nám práce nepodaří, tak jí samozřejmě několikrát opakujeme, dokud vše není čisté, jak má. Rovněž souboje s venkovní kanalizací, septiky, žlaby, vpustěmi či okapy, ve kterých se něco usadilo a nechcete to vylézt ven jsou u nás na denním pořádku, zde přichází obvykle na řadu čištění tlakovou vodou či motorovou frézou. Nikdy nezbytně nebouráme a neděláme co není třeba, místo problému přesně definujeme a ucpávku odstraníme s minimální škodou na potrubí.

Orientační ceny:

PoložkaCena [Kč]
Čištění odpadu motorovou frézou1 m = 120,-
Čištění kanalizace tlakovou vodou (rychlé proražení ucpávky)1 m = 120,-
Revize videokamerou (pro zjištění problému či následnou kontrolu)1 m = 120,-
Příjezd servisního vozu (00:00 – 23:59)zdarma
Expresní příjezd do 60 minutzdarma
Práce večer a o víkenduzdarma
Instalatérské práce a opravy kanalizacedle dohody