Ceník2023-03-01T23:05:55+01:00

Ceník čištění kanalizace a ucpaného odpadu Praha a Střední Čechy.

Havarijní servis 24/7 – volejte kdykoliv i přes noc.

Jsem soukromý instalatér Miroslav Karpíšek – „Čištič Viktor“.  Obraťte se na mě s jakýmkoliv problémem či dotazem na Vaše ucpané potrubí (domovního odpadu či venkovní kanalizace, v domácnosti či komerčním provozu). Mám nízké ceny a 25 let zkušeností s čištěním odpadů. Volejte 604 618 881 pro okamžitou cenu nebo napište na miroslavkarpisek@seznam.cz

ukázka čištění odpadů a kanalizace - Čistič Viktor

Přestane-li dřez, umyvadlo, vana, záchod, okap, kanalizace, gajgr správně odtékat, za nízkou cenu pomůžu.

Řeknu Vám cenu akce (výjezdu) již po telefonu a tato cena se nezmění, dokud Vaše potrubí nebude správně fungovat. Pokud bude práce náročnější je to pouze můj problém, Vy nic platit navíc nebudete.  Mezi moje nejčastější výjezdy, a to téměř několikrát denně patří akce typu  čištění ucpaného záchodu, čištění dřezu či umyvadla a čištění odtoku z vany. Zanesené bytové přípojky nebo ucpané stoupačky mohou způsobit nepříjemné problémy a tak při jejich čištění beru maximální ohled na kvalitu práce. Prohlédněte si všechny moje čistící služby.

Čistič Viktor u svého vozu

Orientační ceny:

Položka Cena [Kč]
Čištění odpadu motorovou frézou 1 m =  120,-
Čištění kanalizace tlakovou vodou (rychlé proražení ucpávky) 1 m =  120,-
Revize videokamerou (pro zjištění problému či následnou kontrolu) 1 m =  120,-
Příjezd servisního vozu (00:00 – 23:59) zdarma
Expresní příjezd do 60 minut zdarma
Práce večer a o víkendu zdarma
Instalatérské práce a opravy kanalizace dle dohody

Cena za tlakové čištění odpadů a kanalizace

Vysokotlaké čištění kanalizace má skvělou sílu na proražení ucpávky, kde nehrozí např. vyplavení sousedů.  Vše řeším pomocí svého servisního vozu a vysokotlaké hadice. Tento produt se dá obvykle využít při čištění potrubí o velikosti DN50 až DN350, čištěné domovních či průmyslových kanalizačních přípojek, na čištění např. dvorních vpustí, gajgrů. Uplatnění toto najde např. i při odstraňování vrostlých kořenů v kanalizačním potrubí.  Naopak se toto čištění nedoporučuje v bytových / činžovních / panelákových bytech apod.

Cena čištění kanalizace tlakovou vodou (rychlé proražení ucpávky) je  za 1 m =  120,- Kč

Volejte však pro přesnou cenu závislou na Vaší lokalitě a rychlosti potřebného příjezdu, Čistič Viktor (Miroslav Karpíšek), 604 618 881

Více informací o tlakovém čištění kanalizace

Strojní čištění odpadů cena

Tento typ čištění je vhodný zejména při ucpávkách domácích zřizovacích předmětů (dřezy, záchod, vany, sprchy, umyvadla), případně domovní stoupačky, kde hrozí vyplavení sousedů.

Cena strojního čištění odpadů je  za 1 m =  120,- Kč

Volejte však pro přesnou cenu závislou na Vaší lokalitě a rychlosti potřebného příjezdu, Čistič Viktor (Miroslav Karpíšek), 604 618 881

Pokud se mi práce nezdaří, tak jí samozřejmě několikrát opakuji, dokud výsledem není krásně odtékající potrubí.

Čištění ucpaného záchodu, Čištění ucpaného dřezu a další moje služby, kde je vhodné strojní čištění.

Čištění okapů, gajgrů ceník

V oblastech s větším výskytem stromů se okapní systémy zanášejí poměrně často. Doporučuji provádět preventivní údržbu 1-2x za rok.

Zavolejte mi prosím a domluvíme se na ceně za čištění.  Více informací o čištění okapů.

Souboje s domácím odpadem či venkovní kanalizací, septiky, žlaby, vpustěmi či okapy, ve kterých se něco usadilo a nechce to vylézt ven jsou u mě na denním pořádku. Nikdy nezbytně nic nebourá a nedělám co není třeba, místo problému přesně definuju a ucpávku odstraním s minimální škodou na potrubí.

Sdílejte nás