Praha 9 – Hloubětín2021-02-25T16:48:05+01:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 9 – INSTALATÉR HLOUBĚTÍN, HRDLOŘEZY, PROSEK, STŘÍŽKOV, VYSOČANY

Profesionální čištění odpadu a kanalizace na Praze 9. Zavolejte našeho instalatéra – Čističe Viktora. Problém s ucpaným odpadem nebo ucpanou kanalizací vyřeší pomocí speciální techniky.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů  zde.

Jste z Prahy 9 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Potřebujete odbornou pomoc na čištění odpadu nebo ucpané kanalizace? Kontaktujte nás. Na Prahu 9 -Libeň, Střížkov, Hloubětín apod… vyjíždíme běžně z naší pobočky v Karlíně.

Pokud vás trápí ucpaný odpad záchodu, ucpaný odtok u vany nebo dřezu, neváhejte se na nás obrátit. Profesionálně a levně provedeme rovněž opravu kanalizace a čištění dešťového svodu či okapu. Provádíme také revize kanalizace kamerou a máme kvalitní stroj na čistění odpadu.

Jaké jsou naše nejčastější výjezdy? Ucpaná záchodová mísa, vodovodní potrubí, čištění ucpané vany a kuchyňského dřezu, zanesení vpustí. Naši práci se snažíme odvézt vždy bez nutného bourání.  Vyhodnocujeme totiž spolehlivě stávající situaci. Případné rozebrání a znovu složení záchodu či např. sifonu je vždy ve smluvené ceně.

Za naše zkušenosti mluví 25 let instalatérské praxe a během té doby žádné reklamace. Kontaktujte instalatéra z Prahy 9.

Objednávka – Instalatér Praha 9 Hloubětín, Střížkov, Vysočany, Hrdlořezy, Prosek

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)