Praha 9 – Hloubětín2019-07-19T08:05:45+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 9 – HLOUBĚTÍN, HRDLOŘEZY, PROSEK, STŘÍŽKOV, VYSOČANY

Máte problém s ucpaným odpadem či kanalizací? Volejte naší pobočku na Praze 9, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace na Praze 9 s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Praze 9 zde.

Jste z Prahy 9 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Potřebujete odbornou pomoc na čištění odpadu nebo kanalizace? Kontaktujte nás. Do Prahy 9 (Vysočany, Střížkov, Hloubětín apod,…) vyjíždíme běžně.

Pokud vás trápí ucpaný odpad záchodu, ucpaný odtok u vany nebo dřezu, neváhejte se na nás obrátit. Profesionálně a levně provedeme rovněž opravu kanalizace a čištění dešťového svodu.

Provádíme také revize kanalizace kamerou a máme stroj na čistění odpadu přes záchod.

Jaké jsou naše nejčastější výjezdy? Ucpaná záchodová mísa, vodovodní potrubí, čištění ucpané vany a umyvadla, zanesení vpustí. Naši práci se snažíme odvézt bez neodůvodněného bourání.  Vyhodnocujeme totiž spolehlivě stávající situaci.

Za naše zkušenosti mluví 25 let praxe a žádné reklamace. Kontaktujte naši pobočku na Praze 9 (Vysočany, Střížkov, Hloubětín apod,…)

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 9 – Hloubětín

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 9, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)