Praha 10 – Strašnice2021-02-25T16:48:43+01:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 10 – INSTALATÉR MALEŠICE, MICHLE, VRŠOVICE, STRAŠNICE, ZÁBĚHLICE

Neodtéká Vám kanalizace nebo odpad? Jste na Praze 10? Potřebujete problém obratem vyřešit? Zavolejte našeho instalatéra – Čističe Viktora, který k Vám ihned dorazí a pomocí profesionální techniky váš problém vyřeší.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Praze 10 zde.

Jste z Prahy 10 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Je vaším problémem ucpaný odpad ve vaně, dřezu nebo ucpaný záchod (wc) ve vašem bytě či domě na Praze 10?  Nebo vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Pokud ano, kontaktujte našeho instalatéra na Praze 10 a my za vás problém vyřešíme!

Odborně a za dobrou cenu vyřešíme také nesnáze s odpady, okapy, jímkami či šachtami. Mezi nejčastější výjezdy na Praze 10 patří ucpaný dešťový okap, ucpané vodovodní potrubí a ucpaná kanalizace tukem.

Čištění a opravy řešíme tak, abychom nemuseli bourat. Zpravidla dokážeme najít místo příčiny a provést opravu i bez bourání. Používáme profesionální kameru na  vyhledání závad a vlastníme moderní čistící nástroje.

Za naše zkušenosti mluví 25 let instalatérské a čistící praxe a žádné reklamace.

Disponujeme profesionální technikou na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 10 – Strašnice

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 10, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)