Praha 10 – Strašnice2021-12-27T23:41:15+01:00

Levné čištění kanalizace a čištění odpadu Praha 10, celá Praha a Střední Čechy

Neodtéká Vám kanalizace nebo odpad? Jste na Praze 10 (Strašnice, Záběhlice, Michle, Horní Měcholupy, Hostivař) nebo okolí (Uhříněves, Pitkovice, Benice, Dubeč, Kolovraty, Štěrboholy, Petrovice..)?  Potřebujete problém obratem vyřešit? Volejte, mistra instalatéra – Čističe Viktora. Dorazím k Vám ihned a pomocí profesionální techniky váš problém vyřeším.  Všechny moje služby si můžete prohlédnout zde.

Jste z Prahy 10 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Ucpal se Vám odpad ve vaně, dřezu či máte ucpaný odtok u záchodu (wc) ve vašem bytě či domě na Praze 10?  Nebo Vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či přípojka venkovní kanalizace? Pokud ano, kontaktujte mě – levného instalatéra Čističe Viktora – a já Váš problém obratem vyřeším.

Pro rychlé čištění odpadu a kanalizace mě můžete volat v oblasti Prahy 10 a okolí, tj. pro Strašnice, Malešice, Vršovice. Jsem schopen obsloužit i okrajové oblasti, jako je Uhříněves, Horní Měcholupy, Štěrboholy, Dubeč, Petrovice, Hostivař. Funguji však po celé Praze a Středních Čechách.

Dokážu si poradit během 60 minut s většinou ucpaných odpadů. Strojní čištění odpadu v kombinaci se šetrnými chemickými prostředky pomůže odstranit většinu typů ucpávek v domovních odpadech. Jako správný instalatér dokážu případně rozebrat a opravit odtok od vany, sprchy, dřezu, ale stejně tak i stoupačky v bytovém domě. Pomocí techniky – tlakové čištění kanalizace a velkému tlaku, který dokážu díky svému servisnímu vozu vytvořit, zvládnu  hravě vyfrézovat i kořeny či beton z kanalizačního potrubí.Volejte si pro cenu za mojí práci nebo klidně jen radu, jak uvolnit Váš odpad. Cenu za práci říkám dopředu a neměním jí.

Reference od zákazníků
, kteří využili služeb instalatéra Čističe Viktora.

Ukázka všech mých instalatérských služeb pro čištění odpadu pro Prahu 10, ale i Prahu a okolí.


Jsem připraven zasáhnout na většině míst, které disponují odpady, což jsou zejména bytové domy, byty, komerční objekty, zahrady, průmyslové haly, restaurace, jídelny apod.  Jako kontrolu správně vyčištěného odpadu provedu inspekci potrubí svojí revizní kamerou, která odhalí to, zda-li po vyčištění potrubí nezůstaly nějaké narušené části.

Místa, která obsluhuju ve spojení s Prahou 10 jsou:

Oblasti Praha 10: Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle, Vinohrady, Vršovice

Hlavní místa na Praze 10: ulice Černokostelecká, Práčská, Průběžná, Švehlova, V Korytech, Záběhlická a okolí těchto ulic.

Okolí Praha 10: Petrovice, Horní Měcholupy, Hostivař, Pitkovice, Benice, Dolní Měcholupy, Uhříněves, Hostivař, Dubeč, Kolovraty a další

Volat můžete však pro celou Prahu a Středočeský kraj.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 10 – Strašnice, Záběhlice, Michle, Hostivař, Uhříněves, Měcholupy a další.

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 10, zavolejte a popište Váš problém. Cenu se dozvíte po telefonické konzultaci.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Moje čistící služby (rychlý příjezd, cenu Vám řeknu předem)

Ikonka ucpaný záchod

Ucpaný záchod – čištění a uvolnění odpadu u záchodu

ikonka ucpaný dřez

Ucpaný dřez, umyvadlo – čištění odpadu u dřezu

ikonka ucpaná vana

Ucpaný odpad ve vaně – čištění ucpané vany

ikonka ucpaná stoupačka

Ucpaná stoupačka, potrubí – čištění a rychlá oprava

ikonka ucpaný odtok u odpadu

Ucpaný okap, dešťový svod – čištění a oprava

ikonka pračky

Ucpaný odpad u pračky, myčky – čištění odtoku

ikonka instalatérské pružiny

Strojní čištění kanalizace, odpadu. Čištění motorovým perem, pružinou

ikonka talíře s příborem, jako symbol ucpaného odpadu v restauraci

Čištění ucpaného odpadu restaurace a jiné provozy

ikonka revizní kamery

Revize ucpané kanalizace či odpadu kamerou

ikonka ucpaného potrubí pro kategorii "tlakové čištění kanalizace"

Tlakové čištění ucpané kanalizace, odpadu. Frézování kanalizace

Sdílejte nás