Čištění, protažení ucpané stoupačky v domě2022-06-21T10:51:05+02:00
Všechny čistící služby
Všechny pobočky

Čištění ucpané stoupačky v domě | Soukromý instalatér Čistič Viktor

Jsem soukromý instalatér a specialista na ucpané odpady Miroslav Karpíšek (a lá Čistič Viktor). Spolu se svým týmem zařídím to, aby Vaše odpady a kanalizace znovu správně odtékaly.  Můžete mi kdykoliv zavolat na vybrané výjezdní místo, kde mám svojí profesionální techniku na ucpané odpady.  Jsemčistič viktor pravidelně v pohotovosti, za nízkou cenu uvolním Váš ucpaný záchod, dřez, vanu, ale také hlavně různé druhy kanalizačních přípojek či domovní stoupačky.

Volejte pro informace o ceně a možnostech příjezdu:  604 618 881  (Praha a okolí)

 EDIT: Aktuálně můžeme k Vám přijet do několika hodin.

Prohlédněte si 🥇 moje reference na Googlu

 

Ucpaná stoupačka v bytovém domě, v rodinném domě

Ucpaná stoupačka v bytovém domě dokáže natropit značné škody. Může způsobit vracení odpadní vody do vany, sprchového koutu nebo dokonce do záchodu. Někdy může dojít i k vyplavení bytu a to hlavně v nižších patrech, kde dochází ke kumulaci splaškové vody.  Proto je třeba problémy s ucpanou stoupačkou v bytovém domě nepodceňovat a řešit je okamžitě při prvních projevech.

 

Co dělat, když se ucpe stoupačka ?

Pokud se Vám začíná vracet odpadní voda do vany nebo záchodu je obvykle na vině stoupačka. Někdy se mi stalo, že mě majitelé bytový domů volali už i k situaci, že byly vyplavené byty v nižších patrech a to není nic pěkného. V případě, že budete mít podezření, že se něco děje, upozorněte sousedy, aby ideálně nepouštěli vody či jen v nejnutnějších případech. Nejlepší je do doby mého příjezdu uzavřít přívod vody, aby nedocházelo ke zhoršení situace.

Někdy se může stát to, že profil stoupaček je zůžený díky zaneseným stěnám potrubí, které vzniklo usazováním mastnoty z kuchyňského oleje, mýdel, pasty apod., které se prostě do odpadů vylévají i přes upozornění, že to není vhodné. Děje se tak také, když se stoupačky dlouho nečistily, obvykle doporučujeme kontrolu čištění alespoň 1x za 3 roky. Nepříjemný nános (vodní kámen) odstraníme pomocí řízených fréz.

 

Jak čištíme ucpanou stoupačku v domě ?

Staráme se o bytové a panelové domy pravidelně, provádíme nejen samotné dá se říct “krizové čištění”, ale také preventivní údržbu potrubí. Pomocí našeho stroje na čištění odpadu nebo vysokotlakého vodního proudu protáhneme Vaší přípojku i centrální řad po celé délce, aby následně skvěle odtékal.

Používáme strojní čištění kanalizace a odpadu, kdy disponujeme přístrojem rottenberg R600 a motorovým perem.

Čištění Vašich trubek poskytujeme jak v Praze, tak celém Středočeském krajiVýjezdní místa jsou na Malé Straně, Vinohradech, Dejvicích, Holešovicích i Karlíně. Kolem Prahy zasahujeme ve městech jako je Beroun, Kladno, Brandýs, Kralupy a další. Pokaždé a všude poskytujeme perfektní čistící služby pro Vaše ucpané záchody  ucpané dřezy, okapy, venkovní kanalizace atd. (zobrazit všechny naše služby).

Články k tématu – ucpané stoupačky:

Prohlédněte si ukázky mých videí, jak čistím ucpané stoupačky a další odpady

Ukázka některých fotek z čištění

Sdílejte nás