Praha 5 – Zbraslav2021-02-25T16:46:19+01:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ A KANALIZACE PRAHA 5 – Instalatér SMÍCHOV, ANDĚL, MOTOL, CHUCHLE, ZLIČÍN, ZBRASLAV, JINONICE, KOŠÍŘE

Máte trable s neprůchozí kanalizací a odpadem? Zavolejte našeho instalatéra z Prahy 5 a my za vámi přijdeme do 60 minut od telefonátu. S pomocí odborné techniky váš problém s odpadem a kanalizací ihned vyřešíme. Objednávejte naše čištění zde.

Jste z Prahy 5 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Ucpaná kanalizace v rodinném domě, ucpaný záchod, ucpané umyvadlo nebo ucpaný odpad ve vaně může mít fatální následky. Zavolejte nám a my váš problém vyřešíme. Na Praze 5 (od Smíchova až po Zbraslav) provádíme instalatérské a čistící služby každý den.

Profesionálně a levně zvládáme i problémy s ucpaným vodovodním potrubím, ucpaným dešťovým svodem i ucpanou domovní kanalizací.

Čištění a opravy se snažíme realizovat bez bourání. Používáme profesionální kameru na  vyhledání závad a moderní čistící nástroje. Vlastníme profesionální techniku na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Za naše zkušenosti mluví 25 let praxe a žádné reklamace. Kontaktujte naši pobočku na Praze 5 (obsluhujeme Zbraslav,Anděl, Motol, Jinonice, Košíře, …) + celou ostatní Prahu a Střední Čechy.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 5 – Zbraslav

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 5, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)