Brandýs nad Labem2019-10-10T11:02:01+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ ODPADU A ČIŠTĚNÍ KANALIZACE BRANDÝS A OKOLÍ – Instalatér Čistič Viktor

Ucpal se Vám domácí odpad či venkovní kanalizace? Volejte našeho instalatéra v Brandýse nad Labem, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a kanalizace realizujeme s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění kanalizace a odpadů v Brandýse a okolí zde.

Jste z Brandýsa nad Labem a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Je vaším problémem ucpané potrubí v zemi, ucpaný odpad ve dřezu, vaně nebo na záchodě ? Nebo vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace?  Pokud ano, kontaktujte naši pobočku v Brandýse nad Labem a náš instalér Váš problém brzo vyřeší.

Odborně a za dobrou cenu vyřešíme také nesnáze s odpady, jímkami či šachtami. Mezi nejčastější výjezdy ve vaší lokalitě patří ucpaný dešťový svod, ucpané vodovodní potrubí a ucpaná kanalizace tukem.

Čištění a opravy provádíme většinou bez bourání. Obvykle náš instalatér Čistič Viktor objeví místo počátku závady a minimalizujeme tak náklady, které vzniknou při bourání na minimum. K dispozici máme moderní čistící nástroje. Vlastníme profesionální techniku na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Máme 25 let praxe, nedostáváme žádné reklamace a samé kladné reference.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Brandýs nad Labem

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora v Brandýse nad Labem, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)