Praha 1 – Újezd2019-07-19T08:05:42+02:00

LEVNÉ ČIŠTĚNÍ KANALIZACE A ODPADU PRAHA 1 – ÚJEZD, NOVÉ A STARÉ MĚSTO – CENTRUM PRAHY

Trápí vás ucpaná kanalizace nebo odpad? Zavolejte nám. Z naší pobočky na Praze 1 jsme u vás do 60 minut. Profesionálně vám vyčistíme kanalizaci nebo odpad pomocí speciální techniky. Objednejte si nás zde.

Jste z Prahy 1 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktorTrápí vás ucpaná vana, dřez či ucpaný záchod ve vašem bytě či domě na Praze 1?  Nebo vám dělá problém na Praze 1 (Novém městě, Starém městě..) ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Pokud ano, kontaktujte naší pobočku na Praze 1 a my za vás tento problém vyřešíme! Profesionálně a levně zvládáme i problémy s odpady, jímkami či šachtami. Pracujeme s moderním systémem, díky kterému můžeme kamerovat stav vašich odpadů a následně vyhodnotit, jak budeme postupovat dále. Součástí naší práce je důkladná revize odpadů s hledáním možné příčiny závady.

Mezi nejčastější výjezdy tak patří oprava a čištění odpadu u dřezu (umyvadla), uvolnění a čištění ucpaného u záchodu (wc) či vany, čištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, zanesených vpustí a opadních jímek. Čištění a opravy provádíme tak, abychom museli, co nejméne bourat, obvykle dokážeme najít místo příčiny a provést opravu i bez bourání. Používáme profesionální kameru na  vyhledání závad a moderní čistící nástroje. Za naše zkušenosti mluví 25 let praxe a žádné reklamace.

Máme profesionální techniku na čištění ucpané kanalizace, různých potrubí a stoupaček.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 1

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora na Praze 1, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)