Ucpaný dřez, záchod, vana, myčka, kanalizace či jiný odpad Praha 1, celá Praha a okolí? – Čištění a pomoc do 60 minut !2021-12-27T23:16:44+02:00

Levné čištění odpadu a kanalizace Praha 1, celá Praha a Střední Čechy.

Ucpaný odpad či venkovní kanalizace? Zavolejte mě – soukromého, domácího instalatéra Čističe Viktora. Přijedu k Vám na Prahu 1 do několika minut. Profesionálně vám vyčistím ucpané kanalizační potrubí, stoupačky, odpad u dřezu, vany, sprchy apod.  pomocí tlakové vody nebo motorového pera na čištění odpadu. Objednejte si moje služby zde.

Bydlíte na Praze 1 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod) nebo zanesenou  kanalizační přípojku, okap či stoupačku?

Čištění ucpaného dřezu

Pokud máte problém s ucpanou vanou, záchodem či jiný problém s neodtékající vodou, zkuste mi zavolat a já přijedu odstranit Váš problém – jsem levný instalatér Čistič Viktor – soukromník s 20 letou praxí – specialista na každý domovní, zahradní, průmyslový, firemní či jiný odpad.

Volejte si pro cenu za mojí práci nebo klidně jen radu, jak uvolnit Váš odpad.
Cenu za práci říkám do předu a neměním jí.

 

Pravidelně jezdím po celé Praze a Středočeském kraji. Ihned Vás můžu obsloužit ze svého výjezdního místa na Praze 1. Řeším ucpané potrubí o nejrůznějších průměrech, stoupačky, dešťové svody, okapy a nejrůznější kanalizace na Novém, Starém Městě i v celé Praze. Díky svým instalatérským zkušenostem dokážu hravě rozebrat jednotlivé části potrubí a vyndat i pevnou ucpávku, která nejde klasicky prošťouchnout. Následně vše opět uvedu do původního stavu.

Pracuji pouze s profesionální technikou, jako je motorové pero na ucpaný odpad, servisní vůz s tlakovou vodou či speciální revizní kamera, kterou provádím úvodní inspekci potrubí i následnou kontrolu např. po provedeném frézování kanalizace.

 

Instalatér Nové Město, Újezd, Staré Město + celá Praha a okolí

Mezi moje nejčastější výjezdy na Starém Městě, Újezdě a jinde v centru Prahy patří oprava a čištění odpadu u dřezu (umyvadla), uvolnění a čištění ucpaného u záchodu (wc) či vany, čištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, čištění zanesených vpustí a odpadních jímek. Čistím odpady jak v malých, tak velkých bytech, bytových domech, řeším bytová družstva, školy, úřady, činžovní či panelové domy, průmyslové objekty, restaurace apod.

 

🥇 Reference od mých zákazníků, čtěte zde.

Přehled všech mých služeb zde.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 1 centrum

Objednejte si profesionální čištění od instalatéra – Čističe Viktora, zavolejte mi a popište problém. Určím cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Mám jasné heslo, které zní:   Rychle, efektivně a levně. Moje stroje a zařízení je moderní a 20 let zkušeností mluví za všechno.

Moje čistící služby (rychlý příjezd, cenu Vám řeknu předem)

Ikonka ucpaný záchod

Ucpaný záchod – čištění a uvolnění odpadu u záchodu

ikonka ucpaný dřez

Ucpaný dřez, umyvadlo – čištění odpadu u dřezu.

ikonka ucpaná vana

Ucpaný odpad ve vaně – čištění ucpané vany.

ikonka ucpaná stoupačka

Ucpaná stoupačka, potrubí – čištění a rychlá oprava

ikonka ucpaný odtok u odpadu

Ucpaný okap, dešťový svod – čištění a oprava

ikonka pračky

Ucpaný odpad u pračky, myčky – čištění odtoku

ikonka instalatérské pružiny

Strojní čištění kanalizace, odpadu. Čištění motorovým perem, pružinou

ikonka talíře s příborem, jako symbol ucpaného odpadu v restauraci

Čištění ucpaného odpadu restaurace a jiné provozy

ikonka revizní kamery

Revize ucpané kanalizace či odpadu kamerou

ikonka ucpaného potrubí pro kategorii "tlakové čištění kanalizace"

Tlakové čištění ucpané kanalizace, odpadu. Frézování kanalizace