Ucpaný dřez, záchod, vana, myčka, kanalizace či jiný odpad Praha 1, celá Praha a okolí? – Čištění a pomoc do 60 minut !2022-06-29T10:23:17+02:00

Levné čištění odpadu a kanalizace Praha 1 + celá Praha

Ucpaný odpad či venkovní kanalizace? Pomůžu Vám, jsem soukromý, domácí instalatér Čistič Viktor. Přijedu k Vám na Prahu 1 do několika minut. Profesionálně vám vyčistím ucpané kanalizační potrubí, stoupačky, odpad u dřezu, vany, sprchy apod. Zavolejte a domluvíme se na přijatelné ceně za opravu Vašeho odpadu.

Mám 20 let zkušeností s čištěním odpadů – 🥇 Reference od mých zákazníků

Bydlíte na Praze 1 a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod) nebo zanesenou  kanalizační přípojku, okap či stoupačku?

  • Pokud máte problém s ucpanou vanou, záchodem či jiný problém s neodtékající vodou, zkuste mi zavolat a já přijedu odstranit Váš problém – jsem levný instalatér Čistič Viktor – soukromník s 20 letou praxí – specialista na každý domovní, zahradní, průmyslový, firemní či jiný odpad.
  • Pravidelně jezdím po celé Praze a Středočeském kraji. Ihned Vás můžu obsloužit ze svého výjezdního místa na Praze 1. Řeším ucpané potrubí o nejrůznějších průměrech, stoupačky, dešťové svody, okapy a nejrůznější kanalizace na Novém, Starém Městě i v celé Praze. Díky svým instalatérským zkušenostem dokážu hravě rozebrat jednotlivé části potrubí a vyndat i pevnou ucpávku, která nejde klasicky prošťouchnout. Následně vše opět uvedu do původního stavu.
  • Pracuji pouze s profesionální technikou, jako je motorové pero na ucpaný odpad, servisní vůz s tlakovou vodou či speciální revizní kamera, kterou provádím úvodní inspekci potrubí i následnou kontrolu např. po provedeném frézování kanalizace.

Instalatér Nové Město, Újezd, Staré Město + celá Praha a okolí

Mezi moje nejčastější výjezdy na Starém Městě, Újezdě a jinde v centru Prahy patří oprava a čištění odpadu u dřezu (umyvadla), uvolnění a čištění ucpaného u záchodu (wc) či vany, čištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, čištění zanesených vpustí a odpadních jímek. Čistím odpady jak v malých, tak velkých bytech, bytových domech, řeším bytová družstva, školy, úřady, činžovní či panelové domy, průmyslové objekty, restaurace apod.

🥇 Reference od mých zákazníků, čtěte zde.

Přehled všech mých služeb zde.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 1 centrum

Objednejte si profesionální čištění od instalatéra – Čističe Viktora, zavolejte mi a popište problém. Určím cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Mám jasné heslo, které zní:   Rychle, efektivně a levně. Moje stroje a zařízení je moderní a 20 let zkušeností mluví za všechno.

Moje čistící služby (rychlý příjezd, cenu Vám řeknu předem)

Ikonka ucpaný záchod

Ucpaný záchod – čištění a uvolnění odpadu u záchodu

ikonka ucpaný dřez

Ucpaný dřez, umyvadlo – čištění odpadu u dřezu

ikonka ucpaná vana

Ucpaný odpad ve vaně – čištění ucpané vany

ikonka ucpaná stoupačka

Ucpaná stoupačka, potrubí – čištění a rychlá oprava

ikonka ucpaný odtok u odpadu

Ucpaný okap, dešťový svod – čištění a oprava

ikonka pračky

Ucpaný odpad u pračky, myčky – čištění odtoku

ikonka instalatérské pružiny

Strojní čištění kanalizace, odpadu. Čištění motorovým perem, pružinou

ikonka talíře s příborem, jako symbol ucpaného odpadu v restauraci

Čištění ucpaného odpadu restaurace a jiné provozy

ikonka revizní kamery

Revize ucpané kanalizace či odpadu kamerou

ikonka ucpaného potrubí pro kategorii "tlakové čištění kanalizace"

Tlakové čištění ucpané kanalizace, odpadu. Frézování kanalizace

Sdílejte nás