Praha 1 – Újezd2021-02-25T17:29:56+01:00

Levné čištění odpadu a kanalizace Praha 1 – INSTALATÉR ÚJEZD, NOVÉ A STARÉ MĚSTO – CENTRUM PRAHY

Trápí vás ucpaná kanalizace nebo odpad? Zavolejte mě – zkušeného instalatéra. Z naší pobočky na Praze 1 jsem u vás do 60 minut. Profesionálně vám vyčistím ucpané potrubí, kanalizaci, stoupačku či odpad pomocí profesionální techniky. Objednejte si moje služby zde.

Jste z Prahy 1 a máte ucpaný odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou kanalizaci, okap či stoupačku?

čistič viktorPokud máte problém s ucpáním vany, dřezu či záchodu ve vašem bytě či domě na Praze 1, kontaktujte naší pobočku na Praze 1 a náš instalatér Váš problém vyřeší!  Řešíme i ucpané potrubí, stoupačky, dešťový svody, okap a nejrůznější kanalizace na Novém, Starém městě a v celé Praze.

Čištění a opravy provádíme tak, abychom museli, co nejméne bourat, obvykle dokážeme najít místo příčiny a provést opravu i bez bourání.  Za naše zkušenosti mluví 25 let praxe a žádné reklamace. Profesionálně a levně zvládáme i problémy s odpady, jímkami či šachtami. Pracujeme s moderní technikou, díky které můžeme kamerovat stav vašich odpadů a následně vyhodnotit, jak budeme postupovat dále. Náš orientační ceník můžete vidět zde.

Mezi nejčastější výjezdy našich instalatérů patří oprava a čištění odpadu u dřezu (umyvadla), uvolnění a čištění ucpaného u záchodu (wc) či vany, čištění venkovní kanalizace tlakovou vodou, čištění zanesených vpustí a opadních jímek.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Praha 1

Objednejte si profesionální čištění od instalatéra – Čističe Viktora, zavolejte nám a popište nám  problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)