Ucpaný odpad, kanalizace v Říčanech, Jesenici, Jílovém, Mnichovicích a okolí – Čištění a pomoc do 60minut2024-03-28T10:03:23+01:00

Levné čištění odpadu a kanalizace Říčany, Jesenice

Čištění domácích odpadů může být havarijní nebo preventivní. Pokud se Vám dlouhodobě hromadil tuk a mastnota v potrubí, je zřejmě čas na to zavolat někoho, kdo potrubí vyčistí, případně vyfrézuje, aby znovu správně odtékalo. Zavolejte mi – jsem Váš levný instalatér Čistič Viktor, který působí ve Vaší lokalitě Říčany, Mnichovice, Jesenice a okolí.  Cena čištění všech typů potrubí od 120 Kč / 1 m odpadů, kanalizace.

Ucpaný domácí odpad nebo zanesená venkovní kanalizační přípojka v Říčanech, Jesenici ?

Mezi moje běžné výjezdy v Říčanech, Jesenici, Jílovém a okolí patří opravy a čištění ucpaného odpadu u dřezu (umyvadla), uvolnění wc (záchodu) či vany a čištění kanalizace tlakovou vodou. Všechny opravy provádím s citem, pečlivě používám kameru na revizi potrubí a vždy se snažím vše opravit tak, abych se vyhnul případnému bourání. Pokud to však jinak nejde,  zvládnu a vybourám potřebné a vše po sobě zase uklidím. Dokážu i rozebrat jakékoliv potrubí a vyndat ucpávku z něj či ho vystužit pokud je zničené např. ze stavebních úprav.

Cenu Vám vždy řeknu předem a nebudu jí měnit. Ceny jsou lidové.

Zavolejte klidně jen pro radu o čištění svépomocí, tel: 604 618 881 

 

Čištění ještě dnes za dobrou cenu

Cena čištění se obvykle odvíjí od rychlosti příjezdu a závažnosti problému. Mezi nejčastější problémy s kanalizací patří vpadnuté či vplavené předměty jako jsou např. vlhčené ubrousky, které se dostaly sem z vnitřních odpadů, ale mohou to být i nánosy ze zahrady či např. stavební suť. Pomocí fréz a tlakové vody to jde většinou však velmi dobře prorazit a potrubí kompletně uvolnit.

Vnitřní odpady se obvykle rozeberou nebo frézují pomocí strojního péra na ucpaný odpad. Strojní čištění je rychlé a prodlouží životnost odpadů. Pokud je třeba, tak jako zkušený instalatér rozeberu kompletně celé potrubí a nahradím ho.

V rámci zásahové oblasti Říčan a Jesenice jezdím do těchto obcí:  Babice, Březí, Čestlice, Dobřejovice, Dolní Břežany, Křenice, Louňovice, Modletice, Mukařov, Písnice, Psáry, Sluštice, Strančice, Struhařov, Točná, Velké Popovice, Vestec, Zlatníky-Hodkovice,

Objednávkový formulář

Výjezdní místo:

Moje čistící služby (rychlý příjezd, cenu Vám řeknu předem)

Ikonka ucpaný záchod

Ucpaný záchod – čištění a uvolnění odpadu u záchodu

ikonka ucpaný dřez

Ucpaný dřez, umyvadlo – čištění odpadu u dřezu

ikonka ucpaná vana

Ucpaný odpad ve vaně – čištění ucpané vany

ikonka ucpaná stoupačka

Ucpaná stoupačka, potrubí – čištění a rychlá oprava

ikonka ucpaný odtok u odpadu

Ucpaný okap, dešťový svod – čištění a oprava

ikonka pračky

Ucpaný odpad u pračky, myčky – čištění odtoku

ikonka instalatérské pružiny

Strojní čištění kanalizace, odpadu. Čištění motorovým perem, pružinou

ikonka talíře s příborem, jako symbol ucpaného odpadu v restauraci

Čištění ucpaného odpadu restaurace a jiné provozy

ikonka revizní kamery

Revize ucpané kanalizace či odpadu kamerou

ikonka ucpaného potrubí pro kategorii "tlakové čištění kanalizace"

Tlakové čištění ucpané kanalizace, odpadu. Frézování kanalizace

Sdílejte nás