Stroj na čištění odpadu ROTHENBERGER R 600 – jak používat a k čemu je dobrý?

Profesionální stroj na čištění odpadu Rothernberger

Ve vybavení každého zkušeného instalatéra by měl být tento schopný stroj, který dokáže čistit potrubí od 2 do 15 cm a to až do vzdálenosti 60 m.

K čemu je dobré stroj Rothernberger využít?

Tento stroj je universálním čistícím zařízením pro všechny čističe odpadních (kanalizačních) potrubí v domácnostech, komerčních provozech, veřejných budovách, nemocnicích, školách apod. Umožňuje mnoho typů použití od čištění velkých i malých potrubí.

Já sám využívám Rothernberger každý den, pomáhá mi řešit ucpaná potrubí u dřezu, vany, záchodu, ale ve spojení s frézami i kanalizační potrubí. Rád Vám pomůžu s výběrem a nákupem toho nejlepšího stroje, ozvěte se mi na: 604 618 881 

Využití stroje Rothernberg při ucpaném odpadu v domácnosti

Co lze všechno na stroji nastavit?

Každý instalatér, který se zabývá odpady potvrdí, že čištění musí být velmi přesné a motoricky vyvážené. Tudíž i tento náš přístroj disponuje nastavením intenzity motoru, aby bylo dosaženo přesných a kvalitních výsledků čištění. Ucpávka v potrubí může být různého charakteru a tudíž se ke stroji dodává i bohaté příslušenství, včetně čistících fréz např. pro ucpávky typu kořeny, beton v kanalizaci apod.

Stroj dále nabízí velmi efektivní přenos motové síly na čistící spirálu. Na stroji se mohou použít spirály 8,10,16,22 mm.

Cena a kde sehnat stroj na čištění odpadu Rothernberger na můj ucpaný odpad?

Pokud potřebujete jednorázově vyčistit ucpané potrubí, zřejmě nejlepší cestou bude si stroj na ucpaný odpad půjčit (obvyklá cena cca 600 – 800 Kč/ den). Pro čističe odpadů a kanalizací se určitě vyplatí investovat přímo do nákupu stroje, který využije téměř každý den  a jeho cena se pohybuje kolem 50 000 Kč.  Pokud chcete, je zde i možnost, že Vám s ucpaným odpadem pomůžu já – Čistič Viktor – specialita na všechny typy potrubí. Kontaktujte mě.

Sdílejte nás
2023-06-08T01:11:25+02:0008. 06. 2023|Články|