Co dělat při havárii vody, kanalizace v domě?

Máte náhlý problém s kanalizací či ucpaným odpadem, marně hledáte nějaké číslo, kam byste zavolali pro rychlou pomoc? Kalamita s odpady či odtokem odpadů je velmi nepříjemná. Je třeba být na to připraven u starého domu i novostavby.

Uložte si číslo na opravdu spolehlivého instalatéra. Je to Miroslav Karpíšek a lá Čistič Viktor. Číslo si uložte do mobilu nebo lépe, napište si ho někam k dřezu či umyvadlu. Ať máte nový či starý dům, tak komplikace vždy čekají za rohem a nikdy nevíte, co Vám do Vašich trubek spadne. Každopádně si můžete být jisti tím, že Čistič Viktor nebo jiný zkušený instalatér má potřebnou techniku na opravení závady.

Problémem nejsou jen ucpané odpady, ale mohou to být i netěsnící spoje ve zdi či např. špatná izolace potrubí ve Vašem domě. Než se rozhodnete zavolat odborníka, může uplynout poměrně dlouhá doba. Mezitím může  prosakující voda ve zdi, napáchat u Vás či sousedů podstatné komplikace. Proto je dobré nevyčkávat se zavoláním odborníka, který detekuje únik vody. V první řadě se především pokuste zastavit hlavní vodovodní ventil (HUV). Vždy si dokumentujte, kde vede potrubí při stavbě.

Sdílejte nás
2023-11-21T00:16:49+01:0004. 11. 2023|Články|