Čištění ucpaného dřezu, vany, sprchy.. krtkem na ucpaný odpad

Krtek na ucpaný odpad je velmi populární čistič. Krtek na ucpaný odpad funguje jako skutečný krtek a zaryje se i do velmi zanesených odpadních potrubí, kde provrtá ucpávku, aby Váš dřez, umyvadlo či další odpady mohly znovu krásně odtékat. Je trochu dražší (např. 150 Kč za 1 kg), ale s velmi teplou vodou dokonale účinný. Ochranné pomůcky jsou při jeho použití zcela nezbytné. Krtek uvolní a prorazí ucpávku ve Vašem ucpaném dřezu, vaně, sprše, umyvadlu či např. odtoku od pisoáru a záchodu. Jeho síla spočívá v tom, že rozpouští běžné ucpávky, jako je vata, vlhčené ubrousky, vousy, vlasy, chlupy a další nečistoty.

Jste z Prahy, Berouna, Kladna či např. Kralup a máte ucpaný odpad?

Předtím než zavoláte zkušeného čističe odpadů a kanalizace Miroslava Karpíška na 604 618 881, můžete vzít do ruky krtka, nasypat ho do Vašeho odpadu a zalít velmi horkou vodou. Krtkova super síla rozdrtí většinu typických ucpávek napadaných do odpadu. Čistí rychle, protože je to velmi silná chemikálie, nutno však dbát extrémní opatrnosti při jeho použití, abyste se nepoleptali.

POUŽITÍ KRTKA – Nepoužívat krtka se studenou vodou, ale teplou!

Nádobu s krtkem otevřete přimáčknutím zátky a otočením ve směru vyznačené šipky. Do odpadního potrubí u záchodu, vany, sprchy apod. nalijte velmi horkou vodu (alespoň 1L) a následně vsypte cca 2-3 víčka krtka a nechte působit několik minut. Krtek se zaryje a začne likvidovat ucpávku v potrubí/sifonu. Následně opět propláchněte horkou vodou. Odpad by nyní měl být průchodný. Ověřte průchodnost puštěním vody a jejím odtékáním. V případě potřeby opakujte proceduru znovu po několika dnech, ev. týdnech. Krtek je poměrně agresivní a jeho rychlé opakované užití by mohlo mít negativní vliv na materiál Vašich trubek. Pozor! Opravdu je důležité použít horkou vodu, studená může vytvořit tvrdý špunt ve Vašem dřezu, vaně, sprše či umyvadle a pak Vám nepomůže nic jiného, než tukový nános vyvrtat.

Potřebujete-li pomoct a jste z Prahy či okolí – kontaktujte mě, jsem zkušený čistič odpadů a čistič kanalizace.

Sdílejte nás
2023-11-20T23:50:53+01:0006. 11. 2023|FAQ|