HG tekutý čistič odpadů – přímo připraven k použití

HG-tekutý čistič odpadů je razantní čistič odpadů a kanalizace, který je připraven ihned k použití. Tato směs účinně vyčistí všechny typy ucpaných potrubí od vlasů, chlupů, tuku, mýdla, pasty a jiných nánosů nečistot. Může být použit i pro plastové potrubí. Čistič HG 139 je trochu dražší, ale zase s ním nemáte žádnou starost v podobě míchání granulí s horkou vodou jako u samotného hydroxidu sodného či krtka. Jeho obvykle 1L balení za cenu kolem 190,- Kč využijete na 3 čištění. Doporučujeme přesně používat návod a v neposlední řadě si též brát ochranné pomůcky na oči a ruce. Uživatelé kupují tento produkt pravidelně, je výborný především díky snadnému použití na odstranění usazenin v potrubí. Někdy není tak rychlý, ale svojí práci odvede dobře. Výborně odstraňuje také zápach z odpadu, už jen při malém nalití do výlevky.

Potřebujete uvolnit ucpaný odtok od dřezu, umyvadla či vany?

Vybíráte vhodný chemický přípravek a nejste si jistí, zda-li to s ním zvládnete? Není ucpávka např. pevného charakteru, kterou chemikálie nerozežerou? Pokud váháte, jistě bude lepší zavolat profesionálního čističe na odpad. Ať už na přímé čištění nebo jen pro radu po telefonu připraven je Miroslav Karpíšek (a lá Čistič Viktor). Mám 25 let zkušeností s čištěním odpadů a kanalizace. V případě potřeby, pokud Vaše čištění chemickými prostředky nevypadá nadějně, tak za Vámi přijedu kamkoliv v Berouně, Benešově, Příbrami, Kladnu, Kralupech a okolních městech či po celé Praze a svým strojem na ucpaný odpad Rothenberger zařídím, aby Váš odpad znovu krásně odtékal.

POUŽITÍ HG 139 – Vše je připraveno k rychlému použití

Prostředek zakoupíte ve Vaší drogerii nebo online. HG je založen na bázi hydroxidu sodného v kombinaci s čistícími enzymy. Kvůli tomu, že ho nepřidáváme do odpadu ve formě granulátu, nemůže ucpání odpadu zhoršit či poškodit Vaše potrubí. V tom je jeho velká výhoda. Jeho působení je pomalejší, ale ve finále bezpečnější. Samotný postup:

a) Před použitím, zamíchejte obsah přípravku
b) Do odpadu vylijte cca 300ml přípravku a nechte působit
c) Po 30minutách působení, propláchněte odpad studenou vodou
d) Odpad by měl nyní znovu krásně odtékat

Pokud NEpomůže…

Pokud je Váš odpad ucpán poměrně hodně, nalijte do odpadu ještě před působením přípravku horkou vodu a až poté nalijte HG 139. Po jeho působení prolijte odpad horkou vodou a vše by mělo být vyřešeno.

Potřebujete-li pomoct a jste z Prahy či okolí – kontaktujte mě, jsem zkušený čistič odpadů a čistič kanalizace.

Sdílejte nás
2023-11-20T23:18:48+01:0006. 11. 2023|FAQ|