Proč si na čištění odpadu a kanalizace vybrat mě?2024-01-04T16:46:07+01:00

Jaké jsou hlavní výhody soukromého čištění odpadů od Miroslava Karpíška a lá Čističe Viktora?

Přemýšlíte, jestli se pustit do čištění odpadů svépomocí nebo zavolat profesionální firmu na odpady. Nemusíte přemýšlet dál, mám pro Vás nabídku universálního řešení. Vemte si na pomoc soukromého čističe odpadů, můžete sáhnout hned po mě. Jsem Miroslav Karpíšek, jeden z posledních mohykánů a čistič staré školy. Dokážu Váš odpad pročistit tak, aby znovu a bezvadně odtékal a Vy mě nemuseli volat na dočištění.

Cena je jasná, žádné skryté poplatky. Čas příjezdu je přesný

Nebudu Vám říkat přibližnou cenu, ale řeknu Vám už po telefonu přesnou cenu. Pokud nebudete souhlasit, můžete zkusit ověřit u konkurence a hledat někoho lepšího, nebudu se zlobit. Stejně tak Vám řeknu, kdy můžu přijet a Vy se na to můžete spolehnout. Moje slovo platí a nepřijedu jako ostatní někdy během odpoledne, přijedu v daný čas a problém vyřeším.

Havarijní čištění, pracovní doba nonstop

Zavolejte kdykoliv, svůj telefon nevypínám a pokud spím, tak volám hned po probuzení. Moje noční zásahy jsou na denním pořádku, zvlášť pokud došlo k nějaké havárii nebo potřebujete použít např. záchod v nějakém komerčním provozu. 

Kvalitní technika, nejlepší cena vs. výkon

Čas je drahý a já nebudu díky svojí technice navyšovat můj čas u Vás, protože vím, kde je problém a hned ho řeším. Nebudu dělat zbytečné kamerové revize, když je potrubí ev. zanesené tukem či jiný problém. Ostatní čističi, protože nemají moc práce Vám nabídnou i kamerovou prohlídku či budou účtovat služby za zkoumání problému. Já Vám ušetřím peníze, protože okamžitě problém řeším.

Během 25 let praxe jsem poznal, na jakou techniku se dá spolehnout. Nepotřebuju všude používat tlakovou vodu. Spoléhám se na svojí zručnost a kvalitní stroj na čištění odpadu. Poznám, kde použít stroj na čištění a kde použít tlakovou vodu.

Zkušenosti a přes 25 let praxe

Poznal jsem mnoho různých problémů s potrubím. Dokážu spolehlivě říct, co pomůže, jestli tlaková voda, chemie, strojní čištění nebo oprava výkopem. Netestuji, ale jdu na jisto. 

Vyřeším problém s každou ucpávkou, nebudu Vám nic namlouvat

Nenechte si namluvit, že potrubí nejde vyčistit, při správné technice je možné uvolnit jakékoliv potrubí, všechny ucpávky jdou prorazit. Firmy bez správné techniky nebo bez zkušeností Vám radši řeknou, že je např. problém se sklonem potrubí nebo budou lít chemii do odpadu, která problém nevyřeší. Jen zkušenosti a správná technika je to hlavní, co pomůže odpady uvolnit.

 

V ceně čištění je vlastní voda, příjezd, rozebrání záchodu, sifonu apod.

Nebudu Vám skývat žádné poplatky jako ostatní, které Vám řeknu na místě. V mojí ceně máte všechny služby od rozebrání sifonu, přes dopravu vody pro tlakové čištění, tak např. dopravu techniky na místo Vašeho čištění.

 

 

Sdílejte nás