Beroun2019-10-10T11:22:06+02:00

ČIŠTĚNÍ ODPADU A ČIŠTĚNÍ KANALIZACE BEROUN – INSTALATÉR čistič Viktor

Ucpal se Vám domácí odpad či venkovní kanalizace v Berouně nebo okolí? Volejte našeho instalatéra v Berouně, přijedeme k Vám do 60 minut od zavolání. Čištění ucpaného odpadu a ucpané kanalizace v Berouně s moderní technikou a profesionály.  Objednávka čištění zde.

Jste z Berouna či okolí a máte ucpaný domovní odpad (vanu, dřez, záchod ?) nebo zanesenou venkovní kanalizaci?

čistič viktor

Řešíte ucpaný odpad ve vaně, dřezu nebo ucpaný záchod (wc) ve vašem bytě či domě v Berouně? Nebo vás trápí ucpané potrubí, stoupačka, dešťový svod či kanalizace? Pokud ano, spojte se s naším instalatérem v Berouně a nesnáze budou pryč.

Kvalitně a levně vyřešíme rovněž těžkosti s odpady, jímkami, okapy či šachtami. Mezi nejčastější výjezdy ve vaší lokalitě patří ucpaný dešťový svod, ucpané vodovodní potrubí a vysokotlaké čištění kanalizace.

Čištění a opravy provádíme tak, abychom nemuseli takřka vůbec bourat. Většinou dovedeme najít místo příčiny a vykonat nápravu i bez bourání. Máme 25 let praxe, nedostáváme žádné reklamace a máme kladné reference.

Objednávka – čištění odpadu, kanalizace – pobočka Beroun

Objednejte si profesionální čištění od Čističe Viktora v Berouně, zavolejte nám a popište nám Váš problém. Určíme cenu obratem po telefonu.

Objednávkový formulář

Naše heslo je rychle, efektivně a levně. Naše stroje a zařízení je moderní a 25 let zkušeností mluví za všechno. Problému Vás zbavíme obratem.

Pomůžeme Vám

Ucpaná venkovní kanalizace

Revize – vyhledávání závad

Ucpaný odpad v bytě nebo domě

Skutečné reference našich zákazníků (napište i Vaší)